Evimi Tut: Aradığınız Kiralık Evi Bir de Müstakbel Eski Kiracısından Dinleyin

Evimi Tut, evlerinden ayrılan kiracılarla yeni ev arayan kiracıları buluşturan ve aradan emlakçı sürecini çıkaran bir ilan platformu.

Evimi Tut ile emlakçı komisyonu vermemenin yanı sıra, evden çıkan kiracıdan direkt eve dair bilgi edinerek herhangi bir sürprizle karşılaşmamış oluyorsunuz. Ev sahibi açısından da yeni kiracı arama derdi ortadan kalkmış oluyor.

Çıkacağınız evin ilanını Evimi Tut’a vermek çok basit. Üyelik gerekmeksizin direkt ilan girişi alanından ev ile ilgili temel bilgileri, evin kira, aidat ve depozito bilgilerini giriyorsunuz. Bu bilgilerin yanı sıra ev sahibi, komşular, mahalle esnafı ve ulaşım kolaylığını puanlanarak eve dair küçük tüyoların belirtildiği bir alan da söz konusu. Bu bilgilerden sonra evin fotoğraflarını sisteme yükleyerek ilan giriş süreci tamamlanıyor. İlan, sistem yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra sitedeki ilanlar arasında yerini alıyor.

Evimi Tut - İlanlar
Evimi Tut’ta ilanları şehir ve fiyat aralığı bazında filtreleyebiliyorsunuz.

Evimi Tut hem ilan verenleri hem de evini Evimi Tut üzerinden tutanları ödüllendirmek üzere bazı minik sürprizler sunuyor. Bu fırsatlar Hediyeni Tut alanında detaylıca belirtiliyor.
İlanı onaylanan ya da Evimi Tut’tan evini tutan kullanıcılar Hediyeni Tut alanında yer alan fırsatlar arasından hediyesini seçerek Evimi Tut ekibine bildiriyor ve Evimi Tut da ilgili fırsattan yararlanması için ilgili kodu kullanıcılara iletiyor.

Evimi Tut - Hediyeni Tut

Aradığını ilanı Evimi Tut’ta bulamayanları da düşünen Evimi Tut, kullanıcının taleplerini alarak; siteye ilgili kriterlere uyan ilan girişi yapıldığında haberdar edecek bir sistem de planlıyor. Henüz bu özellik yapım aşamasında; sadece ilgili özelliğe dair gelişmelerden haberdar olmak isteyenlerin mail adresleri toplanıyor.

Evimi Tut - Ev Ara

Evimi Tut, kiralık ev ilanlarına ek olarak, ev arkadaşı ilanlarını da kabul etmeye başlamış. Henüz bu ilan çeşidi  ilan filtreleri arasında yer almıyor ancak yakın gelecekte filtrelere ekleneceği belirtilmekte.

[Tweet ” #EvimiTut: Aradığınız kiralık evi bir de müstakbel eski kiracısından dinleyin #evilani #emlak”]

İstanbul merkezli bir girişim olan Evimi Tut’un girişimcileri Beybin Esen ve Yiğit Kula.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle