Findeks: Kredi Notu Öğrenme Platformu

Findeks, bankalar ile bireyler arasında nasıl bir ilişki olduğunu ve kredi kullanmak için bankaların nezdinde nasıl bir değere sahip olunduğunu gösteren bir finansal analiz sistemidir.

Findeks ile bankaların kredi kararı verirken baktığı referans notunu öğrenmek mümkün.  Findeks ile bireysel ya da ticari olarak bankalar ve diğer finansal kurumlardaki kredi borç ve limitlerinizi öğrenebilir, kredi notunuzu takip edebilir, notunuzun ne anlama geldiğini Türkiye not ortalaması ile karşılaştırarak değerlendirebilirsiniz.

 

Türkiye’nin önde gelen dokuz bankasının ortaklığı ile kurulan KKB(Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.) tarafından hayata geçirilen Findeks sistemi üyelikle çalışmaktadır. Sistemde bireysel ve ticari olmak üzere 2 tip üyelik vardır. Sistemde üyelik ve ilk Findeks kredi notu ücretsiz. Ancak sonrasında sistemden alınan hizmetler ücretlidir. Findeks ücret tablosu için tık tık.

[Tweet ” #Findeks: Banka kredi notunuzu kolayca internetten öğrenmeye ne dersiniz? #kredinotu”]

Findesk’in  Andorid, iOS ve Windows Phone mobil uygulamaları üzerinden de aynı hizmetler sunuluyor.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle