Fit ve Mutlu: Online Spor Merkezi

Fit ve Mutlu, düzenli olarak yapılması gereken egzersizleri online’da sunan bir  nevi e-spor platformu.

Özellikle günlük yaşamın koşuşturmasında spor salaonuna vakit ya da bütçe ayıramayanları hedefeleyen Fit ve Mutlu’da; pilatesten yogaya, zumbadan fitness’a dilediğiniz dersi seçebiliyorsunuz. Fit ve Mutlu’da, haftanın 7 günü, 07:00’den 23:00’e kadar ders yapmak mümkün.

[Tweet ” Fit ve Mutlu: Spora bahane bırakmayan online spor merkezi #fitvemutlu #spor #onlinespormerkezi”]

Sistem kredi ile çalışıyor. Online olarak site üzerinden kredi kartınızla ders kredisi satın alıyorsunuz ve aldığınız krediye göre farklı kategorilerdeki paketlere dahil olabiliyorsunuz. Fiyatlama detaylar için tık tık. Satın alınan kredileri,  istenilen egzersiz ve ders kategorisi için kullanmak mümkün.

Sistemde dersler; birebir, grup ve topluluk olmak üzere 3 kategoride sunulmaktadır. Birebir dersler; deneyimli bir eğitmen eşliğinde, birebir olarak, grup dersleri; deneyimli bir eğitmen eşliğinde maksimum beş kişilik sınıflarda canlı ve interaktif sunulan dersler. Topluluk dersleri ise alanlarında uzman, dünyaca tanınan eğitmenlerin kalabalık gruplara verdikleri özel derslerdir.


Websitesini ziyaret et

 

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle