FotoFes.com : Fotoğraf Paylaşımı ve Fotoğrafçı Bulmanın Yeni Adresi

Fotoğraf sanatına ilgi duyan kişi sayısı Türkiye’de gün geçtikçe artıyor. Özellikle dijital fotoğrafçılık tarafında yaşanan gelişmelerle kaliteli fotoğraf çekebilme bariyeri büyük ölçüde azaldı. Eğer siz de fotoğrafçılık sanatına amatör ya da profesyonel olarak ilgi duyuyorsanız yeni bir girişim olan FotoFes.com favori platformlarınız arasına girebilir.

FotoFes

FotoFes.com , Türkiye’de fotoğrafçılığın merkezi olmak amacıyla yola çıkan yeni fotoğraf paylaşım ve fotoğrafçılık platformu. Amatör, profesyonel  fotoğraf ekipmanı satan dükkan/mağazalara yönelik olması ile birlikte; fotoğrafçı, fotoğraf ve ekipman ihtiyacı olan herkesin ihtiyaçları doğrultusunda yanında olan FotoFes.com; bu özelliğiyle de içerisinde bir pazaryeri de barındırıyor.

fotofes_portfoy

Eğer amatör bir fotoğrafçı iseniz FotoFes.com üzerinde çektiğiniz fotoğrafları yayınlayabilir ve profesyonel fotoğrafçılardan yorumlar alarak hobinizi daha ileriye götürme şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca FotoFes.com içerisinde bulunan inceleme, röportaj ve makaleler ile fotoğrafçılık sanatındaki püf noktaları keşfedebilirsiniz.

Profesyonel fotografçılar da FotoFes.com üzerinde kendi albüm ve kataloglarını oluşturabilir ve yeni müşteriler için kendilerine fırsat yaratabilir. FotoFes.com bünyesinde dijital ajansları da barındırma hedefinde. Bir dijital ajansınız varsa, siz de burada albümlerinizi oluşturabilir; hatta iş ilanları yayınlayarak Türkiye’de bulunan profesyonel fotoğrafçılara ulaşabilirsiniz.

FotoFes- Mağaza

Fotoğraf malzemesi satışı yapan bir dükkan sahibiyseniz FotoFes.com üzerinde sizin için de bir alan mevcut. Elinizde bulunan sıfır ve ikinci el fotoğraf malzemelerini yayınlayarak sadece fotoğrafçılık sanatıyla uğraşan bir kitleye hızlı bir şekilde ulaşma imkanı da mümkün.

[Tweet “#FotoFes: Fotoğraf paylaşımı ve fotoğrafçı bulmanın yeni adresi! #fotograf @FesTweets #fotografcilik”]

İzmir’de iki fotoğrafçılık tutkunu girişimci Jo-Pierre Lerm ve Kadir Avcı tarafından hayata geçirilen FotoFes‘te ücretsiz, standart, profesyonel, ajans ve dükkan olmak üzere 5 adet abonelik türü mevcut. Siz de kendinize uygun paketi seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle