Funimate ile Fotoğraf ve Videolarınıza Eğlence Katın

Fotoğraf ve videolar birçok anımızı saklamaya ve ilerde tekrar tekrar o anları yaşamamızı sağlıyorlar. Funimate mobil uygulaması ile fotoğraf ya da videolarınızdan kısa video klipler yaratabilir, onları çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Funimate’te herhangi bir üyelik vb. gereksinimi yok. Uygulamayı ücretsiz olarak iOS cihazınıza yükleyerek hemen kullanmaya başlayarak loop eden kısa videolar oluşturabilirsiniz. Sonrasında hazırladığınız kısa videolarınızı  Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp  gibi dilediğiniz sosyal ağda paylaşabilirsiniz. 

[Tweet ” #Funimate ile selfieler hayat bulsun, fotoğraf ve videolara eğlence katılsın… @funimate”]

Funimate’te uygulamayı açıp başla butonuna bastığınızda karşınıza 3 seçenek çıkıyor. Kameraya basarak yeni fotoğraf , selfie ya da videolar çekebilir, ya da telefonunuzdaki mevcut fotoğraf ya da videoları seçerek ilerleyebilirsiniz.

Funimate Start

Fotoğraf seçiyorsanız minimum 4 fotoğraf seçmeniz gerekiyor. Video seçiyorsanız da videonuzdan dilediğiniz 9 saniyelik bir kesiti seçmeniz gerekiyor.Resim ya da videonuzu seçtiğinizde Collage, Action, Lines, Mirror ve Ghost olmak üzere 5 animasyon efekt paketi karşınıza çıkıyor. Bu efektlerle fotoğraflarınızı ya da videonuzu çok eğlenceli bir hale dönüştürebiliyorsunuz. Son safhada da oluşturduğunuz video klibe arka plan müziği ve çeşitli metinler ekleyebilir, ayrıca animasyonun hızını da değiştirebilirsiniz.

Funimate

 

Funimate içinde her bir animasyon paketi içinde belirli sayıdaki temel efektler ücretsiz olarak sunuluyor. Loop animasyon paketi içerisindeki  animasyon efektlerinden yıldızlı olanları uygulamayı puanlayarak ücretsiz de sahip olabiliyorsunuz ancak diğer paketlerde yıldızlı olarak belirtilen animasyon efektleri ücretli. Her bir paket için ayrı ayrı lisans aldığınızda, paket başına 4,90 TL gibi bir ücret öderken, tüm paketleri içeren full versiyonu 10,49 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Bu full paketle watermark da ortadan kalkıyor. Ayrıca sisteme yüklenecek yeni tüm efektler de ek ücret ödemeden hesabınıza otomatik olarak tanımlanıyor.

Funimate

Funimate‘te oluşturduğunuz klipler Funimate mobil uygulamanız içinde de saklı tutuluyor, dilediğiniz zaman uygulama üzerinden klibinizi  düzenleyebilir ya da dilediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.

Funimate  iOS uygulamasını indirmek için tık tık.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle