Son dönemlerde sosyal paylaşım platformlarda anonimlik bir hayli popüler. Geyik de bu alanda çıkan lokasyon bazlı  anonim sosyal paylaşım/duyuru platformu.

Geyik, Türkiye’de geyik muhabbetinin mobil yüzü olmaya aday bir uygulama. Geyik üzerinden anonim olarak kim olduğunuzu belirtmeden iletiler yazabiliyorsunuz. Bulunduğunuz lokasyona göre, o lokasyondaki bütün olaylardan Geyik ile haberdar olmanız mümkün.

Geyik’i kullanmak için uygulamayı akıllı telefonunuza yüklüyorsunuz ve konum servislerine izin veriyorsunuz. Hepsi bu… Kayıt vb. süreçlerle uğraşmak yok! Tüm zamanların en iyi geyiklerini veya etrafınızdaki en iyi geyikleri Geyik üzerinden keşfedebilirsiniz.

[Tweet ” #Geyik, Türkiye’de geyik muhabbetinin #mobil yüzü olmaya aday! #anonim #paylaşım @geyikapp”]

Geyik ile bir paylaşım yaparken dilerseniz imza bölümünü boş bırakabilir ya da ilgili alana isminizi veya dilediğiniz bir şeyi yazabilirsiniz. Geyik üzerinden ayrıca geyiklere cevap yazabilir, beğendiğiniz geyiklere artılayarak ilgili geyiğin popüler olmasını sağlayabilirsiniz. Tabii eksileyerek beğenmediğiniz geyikleri alt sıralara atmak da olası. Geyik profilinizden de yaptığınız geyikleri, başka geyiklere verdiğiniz cevapları ve popüler geyiklerinizi görebilirsiniz.

Geyik app

Geyik’te çeşitli topluluklar söz konusu. Zirve bölümünden bu topluluklar listelenmekte. Bu bölümde sistemde yer alan üniversiteler de kendi topluluklarıyla yer alıyor.

İstanbul merkezli bir girişim olan Geyik‘i Toork hayata geçirdi.

Geyik Android uygulaması için tık tık. Geyik iOS uygulaması için tık tık.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle