Gider.in ile Ortak Giderlerinizin Takibini Dert Etmeyin!

Eğer bir aktiviteyi ortak arkadaşlarınızla paylaşıyorsanız, giderleri ortak dağıtmak neredeyse imkansız. Aynı evi veya tatili paylaştığınız kişiyle otomatikman masrafların stresini de paylaşmaya başlıyorsunuz. Gider.in uygulaması sizi bu dertten kurtarmak istiyor.

Gider.in uygulamasını ev arkadaşlarınızla, grupça gittiğiniz tatillerde, kişisel giderlerinizin takibinde kısacası ortak giderlerinizin olduğu tüm durumlarda kullanabilirsiniz.
Gider.in arkadaşlarınızla paylaştığınız ortak harcamalarınızı kolaylıkla takip edebileceğiniz, anlık borç ve alacaklarınızı görebileceğiniz bir uygulama. Gider.in uygulaması ile kendinizin oluşturduğu harcama gruplarını kurup paydaşları gruba ekleyebiliyorsunuz. Bu aşamadan sonra yaptığınız harcamaları, ödediğiniz faturaları kolayca ekleyip, grup bazında kim ne kadar harcama yapmış, ne kadar ödemiş takip edebiliyorsunuz. Tabi bunun yanında kimin kime ne kadar borcu var hatırlamaya da gerek kalmıyor. Çünkü Gider.in bu sorunu da ortadan kaldırıyor.

giderin_ekranlar
Gider.in uygulamasını Android veya iOS tabanlı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra e-postanız ile kayıt olmanız gerekiyor, sonrasında Gider.in üzerinden grup kurmanız için bir ekran ile karşılaşıyorsunuz. Buradan yeni bir grup kurarak arkadaşlarınızı yeni kurduğunuz gruba ekleyebilirsiniz. Ancak eklemek istediğiniz arkadaşınızın daha önce sisteme kayıtlı olması gerekiyor. Tabi guruba mutlaka birini eklemeniz gerekmiyor, dilerseniz sadece kendi giderlerinizi de takip edebilirsiniz.

Giderleri grup üyelerine eşit biçimde, yüzdesel olarak ya da kendi belirlediğiniz tutarlara göre bölebilirsiniz. İlgili gideri tüm gruba ya da kendi seçtiğiniz grup üyelerine paylaştırabilirsiniz. Gider.in uygulamasında karşınıza ana sayfa olarak bir aktivite ekranı geliyor bu ekran üzerinden gruplarınıza ilişkin tüm hareketleri takip edebilirsiniz. Gider.in’de grup kurma sınırı bulunmuyor birden fazla grup açabilir ve bu gruplara farklı kişiler ekleyebilirsiniz. Tüm bu takip yapısının yanı sıra Gider.in, borç ve alacaklarınıza ilişkin belirli aralıklarla size hatırlatmalarda bulunarak giderlerinizi unutmanızdan sizi kurtarmak amacında.

[Tweet “#Gider.in: Ortak giderlerinizin takibini dert etmeyin! @giderin @Gider_in #masraf #ortak #para #finans”]

İstanbul merkezli bir girişim olan Gider.in; Sinan Kara, Yusuf Akgündüz, Mehmet Altıparmak, Yasin Kafadar tarafından hayata geçirildi ve ilk tohum yatırımını da sektörün öncü iki firması tarafından aldı.

Android Uygulaması

iOS Uygulaması

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

  • Avatar
    Hifa
    17 Mart, 2015 -de 22:54

    Sonunda birinin bunu yapmak aklına gelmiş. Geliştirilerek çok daha iyi olur umarım. Tebrikler.

Yorum ekle