HesapAl: Restoranda Telefonundan Sipariş Ver ve Öde

HesapAl ile restoranlarda sipariş süreçleri tamamen değişiyor. Hesapal masadan mobil uygulama üzerinden sipariş verme, siparişe eklemeler yapma ve hesap ödeme özellikleriyle restorandaki sipariş ve ödeme süreçlerini kolaylaştırma iddiasıyla karşımıza çıkıyor.

Uygulamaya ilk girdiğinizde QR kod okutma ekranı karşınıza çıkıyor. Buradan bulunduğunuz restorana ait QR kodu okutabilir veya kodu manuel olarak kutucuğa yazabilirsiniz. Sipariş vermeden önce sistem üzerinde bir kullanıcınızın olması gerekiyor, HesapAl’a cep telefon numaranız ve email adresinizle ücretsiz olarak hemen kayıt olabiliyorsunuz ve oluşturduğunuz hesap üzerinden şiparişlerinizi vermeye başlayabilirsiniz.


Üyelik işlemlerini tamamlayıp bulunduğunuz restoran QR kod bilgilerini girdikten sonra HesapAl sizin hangi restoranda olduğunuz bilgisini alıyor ve ilgili restoranın menüsü karşınıza çıkıyor. Menü inceleme esnasında sipariş listenizi açarak siparişinize ekleme ve çıkarma yapabiliyorsunuz. HesapAl’da sipariş verdiğiniz ürünlere dair not ekleyebilir, ürün detaylarından damak tadınıza göre ürünü özelleştirebilir ya da ürüne dair yorumda bulunabilirsiniz. Ayrıca geçmiş siparişlerinize de ulaşarak ilgili restoranda daha önceden ne sipariş ettiğinizin bilgisine de kolaylıkla erişerek karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

hesapal ekran

HesapAl’da siparişi verdiğinizde isteğiniz hemen ilgili restoranın mutfağına ulaşıyor ve siparişiniz hazırlanarak masanıza geliyor.

Sipariş sonrası hesap al ödeme konusunda da sizi yalnız bırakmıyor. Hesabınıza kredi katınızı bir defaya mahsus ekledikten sonra, bundan böyle HesapAl üzerinden verdiğiniz siparişlerin hesabını kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Böylelikle yanlış adisyon karmaşasından da kurtulmuş oluyorsunuz.

hesapal ekran 2

HesapAl’da aldığınız hizmeti, yemekleri ve mekanı dilediğiniz gibi yorumlayıp puanlayabiliyor, bununla birlikte daha önce yapılan diğer yorum ve puanları da inceleyebilmeniz mümkün.

İstanbul merkezli bir girişim olan HesapAl, Mobven ve Protel’in ortaklığıyla kurulan Proven tarafından hayata geçirildi.
HesapAl’ın şu anda işletmelere özel ayrı bir uygulaması bulunmuyor ancak işletmelere özel versiyon üzerinde de çalışmaların devam edildiği belirtilmekte.

[Tweet ” #HesapAl ile restoranlarda sipariş süreçleri tamamen değişiyor #restoran #sipariş #ödeme @HesapAl_app”]
HesapAl iOS uygulaması için tık tık.
HesapAl Android uygulaması için tık tık.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle