Hopi: Alışveriş Yaptıkça Kazandıran Akıllı Asistanın!

İnternet hayatımıza girdiği günden itibaren online alışveriş hayatımıza yavaş yavaş yerleşti. Ancak halen fiziksel mağazalarda yapılan alışverişin yerini tutmuyor. Bir elbiseyi yada ayakkabıyı deneyerek, dokunarak ve yakışıp yakışmadığını görerek almak tabi ki farklı. Ama çevrimiçi sistemler de kampanyaların kullanıcılara ulaşmasında çok çok etkili.

İşte bu noktada alışveriş yapış şeklini ve fiziksel mağazacılıktaki kampanya sunuşunu tamamen değiştirmeyi hedefleyen yepyeni bir uygulama hayata geçiyor. İsmi Hopi.

Peki, Hopi nedir? Hopi sizi uygulamayı kullandıkça yani zamanla tanıyan. Zevklerinizi, ilgi alanlarınızı öğrenen ve alışverişe çıktığınızda beğendiğiniz ürünleri inanılmaz kampanyalarla satın almanızı sağlayan mobil bir alışveriş asistanı.
Android ve iOS tabanlı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Hopi avantajlarına dahil olmak için öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işleminden sonra uygulamayı ilk açtığınızda nerede ne kampanya var detaylarıyla görebiliyorsunuz. Sonrasında tek yapmanız gereken alışverişe çıktığınızda kasaya Hopi kimliğinizi göstermek yani telefonunuzu. Üstelik siz Hopi’yi kullandıkça Hopi sizi daha da yakından tanıyor ve sizi en uygun kampanyaları bulup özel ana sayfanızda gösteriyor.

hopi_nedir_nasil_kullanilir

Hopi’ye özel fırsatların nerede olduğunu görmek için uygulamayı sürekli takip etmeniz gerekiyor çünkü sürekli güncel fırsatlar ekleniyor ve sonrasında bu fırsatlara göre alışverişe çıkıyorsunuz.
Hopi indirimin ismini ve geleneksel yapısını değiştiriyor. Boyner’in yeni keşfi “Paracık” yapısını hayatımıza sokuyor. Anlaşmalı olan markalardan alışveriş yaparken kasada kazandığınız paracıkları başka bir mağazada değerlerinin kat kat üzerine bir sonraki alışverişlerinizde harcayabiliyorsunuz.

Yeni sezon ürünleri de kullanıcılarına tanıtmak isteyen Hopi’de “Tazecik” olarak adlandırılan bir bölüm de var. Böylelikle sezonun en yenilerini herkesten önce ilk olarak öğrenme fırsatınız oluyor.

Bunun yanında her mağazanın kartını ayrı ayrı cebinde taşımaktan bıkmış olan alışveriş severler için de Hopi’de bir kolaylık var. Kartlarım bölümünde Hopi üyesi tüm mağazaların kartlarını dijital olarak saklayabiliyorsunuz.

[Tweet “#Hopi Alışveriş yaptıkça kazandıran akıllı asistanın! @hopiapp #GelsinGelsinParacıklar”]

Cem Boyner’in yeni keşfi Hopi’yi ilk indiren 1 milyon kişiye de 25 tl değerinde 25 paracık anında hediye. Hopi‘yi hemen şimdi iOS tabanlı cihazınıza indirmek için tık tık, Android tabanlı çıhazınıza indirmek için tık tık.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

  • Avatar
    Muhammet
    13 Mayıs, 2015 -de 15:17

    bununla benzerlik gösteren bir program daha vardı Tekir ona rakip olarak mı çıktı. hemde reklama gereğinden fazla önem verilmiş gibi sanki.

Yorum ekle