Hypio: Üniversite İçi İlan Platformu

Ders notları sende var mı? Bu soru herhalde bir öğrencinin en çok kullandığı cümlelerin başında geliyor. Bir de dersleri düzenli takip etmeyen ya da çok fazla not tutamayan ve biraz özgürlüğüne düşkün biriyseniz yandınız. O ders notunu bulmak için türlü stratejiler geliştirmeniz gerekebilir.

Hypio bir tek ders notu için değil, üniversite öğrencilerini kampüs içerisinde ihtiyaç duyacakları tüm ders notu, kitabı, ikinci el eşya gibi temel araçların satılmasını ve alınmasını kolaylaştırmak için hayata geçirilmiş bir ilan platformu.

Kampüs içerisinde ihtiyacınız olan hemen her şeyin ilanını açabilmek veya bulabilmek için öncelikle Hypio üzerinde bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. Tabii Hypio’ya kayıt olmak için sadece üniversitenizin size sağladığı e-posta adresini kullanabiliyorsunuz ve şimdilik beta sürecinde sadece Özyeğin Üniversitesi için e-posta adresleri Hypio tarafından kabul ediliyor.

Hypio-ilan-detayi

Hesabınızı oluşturup onay sürecini de geçtikten sonra Hypio üzerinde daha önce paylaşılmış ve aktif olan ilanları listeleyebiliyorsunuz. Eğer bir ilan ile ilgileniyorsanız detayına gidip ilan sahibiyle konuşmaya başlayıp, karşılıklı anlaşma dahilinde hizmetten yararlanabiliyorsunuz.

[Tweet “Hypio: Üniversite içi ilan platformu @hypionet #üniversite #ilan #paylaşım”]

Eğer siz de bir ilan vermek isterseniz Hypio üzerinde yeni bir başlık açabiliyorsunuz. Bunun için öncelikle açacağınız ilanı 5 ana kategoriden birisiyle ilişkilendirmeniz gerekiyor. Akabinde gerekli alanları doldurup ilanınızı paylaşabiliyorsunuz.

Şu an için 20’ye yakın ilanın listelendiği Hypio, Özyeğin Üniversitesi öğrencileri tarafından geliştirilmekte ve her türlü teknik/fikir desteğine açık bir sistem.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle