İndirimizle.com: O Hep Beklediğin İndirimi Kaçırma!

İnternette alışveriş yaparken o hep istediğiniz ürünü buldunuz ama biraz fiyatı bütçenizin üzerinde. İşte tam bu noktada ürünün fiyatının indirime girmesi için bekleme süreciniz başlıyor. Peki, bu bekleme sürecinde ya o ürün için yapılmış bir indirimi kaçırırsanız?

İndirimİzle internet üzerinde beğendiğiniz ve almak istediğiniz ama “ona o kadar para verilmez, fiyatını düşmesini bekleyeyim.” dediğiniz ürünleri, sizin için takip ediyor ve sizin beklediğiniz oranlarda bir indirim olduğunda haber veriyor. Böylece o hep istediğiniz ürüne istediğiniz fiyatla sahip olma fırsatını yakalıyorsunuz.

urunu_izle

İndirimizle.com’u kullanabilmek için sadece bir kere, kullandığınız tarayıcıya tercihinize göre “Benim İçin İzle” eklentisini veya yer işaretini birkaç saniye içinde kurmanız gerekiyor. Sonrasında alışveriş alışkanlığınızda herhangi bir değişiklik yapmadan ürünleri popüler kullandığınız siteler üzerinden görüntülemeye ve incelemeye devam ediyorsunuz. Eğer incelediğiniz ürünü beğendiniz ve herhangi bir indirimde bu ürüne sahip olmak istiyorsanız, o ürünü kurduğunuz eklenti sayesinde izlemeye alabilirsiniz ve hangi indirim oranında haberdar olmak istediğinizi de belirtebilirsiniz.

izlenen_urunler

Bu işlemden sonra artık her şeyi İndirimizle.com’a bırakın. İzlemeye aldığınız ürünün fiyatını sizin için kontrol eden indirimizle.com eğer sizin belirlediğiniz indirim oranı gerçekleşir ise sisteme kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresine bir indirim maili gönderiyor. Bunun yanında sistemdeki diğer kullanıcıların neler takip ettiğini görebilir ve bu ürünlerden ilginizi çekenleri izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

[Tweet “#İndirimizle ile o hep beklediğin indirimi kaçırma! #indirim #eticaret @IndirimIzle”]

Şuanda popüler bir çok e-ticaret platformlarını destekleyen indirimizle.com’da sizin kullandığınız bir site bulunmuyorsa ve bu sisteme dahil olmasını istiyorsanız yeni alışveriş sitesi önerisi bölümünden indirimizle.com’a iletebilir ve bu site üzerindeki indirimleri de takip etmeye başlayabilirsiniz.

İstanbul merkezli bir girişim olan indirimizle.com ‘un kurucuları arasında Metin Tekin yer alıyor.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle