İnvitalk : Kobiniz için Mobil Müşteri İletişim Merkezi

Firmaların işi müşteri iletişiminde mobil cihazlar hayatımızda vazgeçilmez hale geldikçe git gide kolaylaşıyor. Orta ve küçük çaplı kobiler için İnvitalk bir müşteri iletişimini kolaylaştırmak için yola çıkıyor.

Invitelecom tarafından hayata geçirilen İnvitalk, telefondan telefona ücretsiz arama operatörü sunan bir servis. Eğer bir firmanız varsa ve müşterileriniz size ulaşmakta zorluk çekiyor ya da yeni potansiyel müşterilerinize ulaşamıyorsanız, İnvitalk size yardımcı olabilir. Bunun için İnvitalk üzerinden kayıt yapmanız gerekiyor. Kayıt yaparken İnvitalk arama sonuçlarında çıkmak istediğiniz anahtar kelimeleri ve iletişim halinde irtibat kurulacak telefon numarasını sizden girmenizi istiyor.

invitalk_ekranlar
Müşterilerinizin sizi İnvitalk üzerinden aramaları ücretsiz ancak firma sahibi olarak aranabilmek için İnvitalk web sitesi üzerinden bir kredi yükleme işlemi yapmanız gerekecek. Bunun yanında İnvitalk Firma paneli üzerinde şirketinize gelen çağrıları takip etmenize ve dinlemenize de olanak sağlayan bir CRM sistemini de size sunuyor.
[Tweet “#invitalk : Kobiniz için Mobil Müşteri İletişim Merkezi #iletişim #mobil #cagrimerkezi”]
İhtiyaç sahibi olan kullanıcılar da ücretsiz olarak İnvitalk’dan faydalanabiliyor. Android ve iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz İnvitalk için kayıt olmanız ve telefon numaranızı doğrulatmanız gerek. Sonrasında ilgili kategoriler üzerinden ya da arama ekranını kullanarak arama yapmak istediğiniz firmaya ücretsiz ulaşabiliyorsunuz.
İstanbul merkezli olan İnvitalk üzerinde 150 kayıtlı firma ve 2 binin üzerinde doğrulanmış kullanıcı kaydı bulunuyor.
Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle