İş Bulmak, isara.gen.tr ile Hiç De Zor Değil!

Eğer yeni bir iş bakıyorsanız, buna mesai harcamak şart. Kafanızdaki işi bulmak için birçok kariyer ve iş bulma sitesini tek tek dolaşıp, size uygun ilanları bulup öz geçmişinizi oluşturup başvuru yapmanız gerekiyor. İsara.gen.tr, aradığınız  iş ilanını bulabilmeniz adına size yardımcı olacak bir iş arama motoru.

İsara.gen.tr ‘de illere göre ve kategorilere göre hızlıca ilanları listelemek mümkün.

isara.gen.tr
Siteye ilk girdiğinizde karşınıza bir arama çubuğu çıkıyor ve hayalinizdeki işe ulaşmak için iş tanımınıza uygun anahtar kelimelerinizi girmeniz gerekiyor. Eğer ben yaşadığım ilden ya da ilçeden ayrılmam diyorsanız, o zaman arama kriterlerinde bulunan il ve ilçe seçeneklerini tercihinize göre işaretlemeniz gerekiyor.

Arama yaptıktan sonra kriterinize uygun iş ilanları listeleniyor, dilerseniz sonuç ekranından aramanızı aradığınız ilana uygun olabilecek şekilde daraltabiliyorsunuz. Listelenen sonuçlar arasında eğer kendinize uygun bir iş ilanı bulursanız, ilgili ilana tıklamanız yeterli. İsara.gen.tr sizi ilgili ilanın bulunduğu siteye yönlendiriyor.

İsara.gen.tr  üzerinde sadece kariyer sitelerinin ilanları bulunmuyor. Sektörde bulunan diğer işveren sitelerinin de ilanlarını bulmak mümkün.

[Tweet “İsara.gen.tr: Aradığınız işi bulmak aslında hiç de zor değil! #isilanı #isara #kariyer @isaragentr”]

Mobilde Andorid uygulaması da yayında olan isara.gen.tr, Hataylı iki girişimci Ömer Faruk DOĞAN ve Mustafa Burak ERBAŞ tarafından hayata geçirildi ve şuan 90 bin’e yakın iş ilanı İsara.gen.tr‘de listelenebiliniyor.

İsara.gen.tr Android uygulamasını indirmek için tık tık. 

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle