Tekir: Siz Kampanyaları Aramayın, Kampanyalar Sizi Bulsun!

Tekir, markaların kampanyalarını siz aramadan size sunan, kaçırmak istediğiniz kampanyaları anında size bildiren bir girişim.

Tekir.com web sitesi üzerinden markaların eticaret kampanyalarına erişebiliyorsunuz. Tekir mobil uygulaması ile de markaların kampanyaları sizin aramanıza gerek kalmadan anında cebinize geliyor.

Tekir mobil uygulamasını akıllı telefonunuza yükledikten sonra, öncelikle Facebook ya da Google hesabınızla giriş yapıyorsunuz ve ilgilendiğiniz markaları ve de kullandığınız kredi kart tipini seçiyorsunuz. Sonrasında ilgili kriterler uyan kampanyalar olduğunda Tekir uygulaması size bildirimde bulunuyor.

[Tweet ” #Kampanya kedisi Tekir ile siz kampanyaları aramayın, kampanyalar sizi bulsun! @TekirKampanya”]

Tüm kampanyalar bölümünde Tekir ile verilerini paylaşan markların tüm kampanyalarına erişebildiğiniz gibi, yeni kampanyalara, popüler kampanyalara, kartınızla eşleşen kampanyalara ve de beğendiğiniz kampanyalara ayrıca erişim de mümkün. Tekir’in gözetleme kulesi olarak adlandırdığı bölümden de ilgi alanınızla eşleşen kampanyaları ayrıca inceleyebilirsiniz.
Tekir - Kampanya Takibi
Tekir’deki bir kampanyanın detayına girdiğinizde, oradan kampanyanın sayfasına gidebilir ya da benzer kampanyaları da Tekir üzerinde takibe alabilirsiniz. Kampanya sayfasını seçtiğinizde, Tekir sizi ilgili kampanyaya dair ilgili sitenin/markanın satış sayfasına yönlendiriyor.

Tekir - Kampanya Takibi
Tekir profilinizde, dilerseniz tercihlerinizi değiştirebiliyorsunuz. Kampanya tipi, sektör ya da anahtar kelime ekleyerek daha kapsamlı filtreler oluşturabilirsiniz. Kampanya tipi alanından tercihinizi fiyat, kart puanı, taksit sayısı gibi birçok kritere göre özelleştirmek mümkün.

Tekir iOS uygulaması için tık tık. Tekir Andorid uygulamsı için tık tık.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle