Karşılıklı Taşın: Evden Eve Taşınma Portalı

Karşılıklı Taşın, taşınan kişilerin bütçelerine uygun fiyatlarla taşınmalarını sağlamak amacıyla evden eve taşıma firmalarını tek bir platformda toplayan taşınma portalıdır.

Karşılıklı Taşın; kullanıcıların taşınma tarihine uygun, eşyaların gideceği şehirden mevcut bulanan şehre taşınacak diğer bir kişi ile gidiş-dönüş olarak eşleştirilen, böylelikle de daha ekonomik taşınma ücretlerini sağlayan bir sistemdir. Karşılıklı Taşın, taşınma firmaları açısından da araçların boş dönmemesi(taşınma yapılan şehirden de iş oluştuğu durumda) açısından avantaj sunmaktadır.

Karşılıklı Taşın‘da öncelikle sisteme üye olarak taşınma bilgilerinizi giriyorsunuz. Girilen bilgilere göre sistem en doğru taşıma firmasıyla sizleri eşleştiriyor. İlgili firmalar bilgilerinizi inceliyor ve size teklif sunuyor. Sunulan tekliflerden sizin için uygun olanını seçiyorsunuz ve Karşılıklı Taşın üzerinden kredi kartı ile peşin ya da taksitle veya havale/EFT yolu ile ödemenizi güvenli olarak yapıyorsunuz.

Taşınma hizmeti sonrası ilgili taşıma firmasını sitemde puanlayabiliyorsunuz. Böylelikle firmaların maksimum düzeyde kaliteli hizmet sunması hedefleniyor.

[Tweet ” #KarşılıklıTaşın : Siz taşınmaya karar verin, gerisini ona bırakın… #taşınma #portal”]

Karşılıklı Taşın, iş planıyla Turkcell ICT ödüllüne sahip olmakla birlikte Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası’nda da eğitim almıştır. 2014 Haziran ayıdan faaliyete geçen girişim Mersin merkezli.

Websitesini ziyaret et

 

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

  • Avatar
    Mehmet Özsoy
    28 Temmuz, 2015 -de 17:09

    Bu girişimin sadece adı var. Tamamen hayal ürünü. Sakın sitesine aldanmayın.

Yorum ekle