Lawoud: Avukatlar için Web Sitesi, Sanal Pos ve CRM Bir Arada

Lawoud; avukatların müvekkillerine online ödeme imkanı sunan web sitelerini kolaylıkla oluşturmalarını sağlayan; ayrıca CRM modüllerini de barındıran bir girişim.

Bulut tabanlı bir sistem olan Lawoud üzerinden sanal posa sahip web siteniz 48 saat içinde hazır oluyor. Lawoud ile sahip olacağınız siteniz üzerinden müvekkilleriniz kredi kartı ile ödemelerini kolaylıkla yapacak, size de sadece süreç takibi kalacak. Ayrıca Lawoud ile oluşturacağınız web sitesi tüm mevduatlara uygun bir yapıda.
Lawoud-websitesi

Lawoud’un sunduğu sistem sadece online ödeme ve web sitesi ile de sınırlı değil. Dava dosyalarınızı tutabileceğiniz, ekipçe görev yönetimini yürütebileceğiniz, dava hatırlatmalarını alabileceğiniz, müvekkillerinize özel giriş paneli ile müvekkillerinizle güvenli yapıda dosya paylaşımı yapabileceğiniz ve iletişimi yürütebileceğiniz CRM özelliklerine de sahip.

Lawoud’un avukatlara özel olarak sunduğu sosyal ağı üzerinden dilerseniz bir dava konusunda sistemdeki diğer avukatlara anonim olarak danışabilir, bire birinizle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Lawoud

Üyeliğin yıllık bazda ücretli olarak sunulduğu sistemde farklı paketler yok, tüm özellikler tek bir pakette sunulmakta. Lawoud’un yıllık ücreti ise 799 TL.

[Tweet ” #Lawoud ile avukatlara özel web sitesi, sanal pos ve CRM bir arada #crm #sanalpos @lawoudcrm”]

Lawoud’da süreç şu şekilde işliyor. Öncelikle kişisel bilgilerinizle sisteme kayıt oluyorsunuz, sistem hemen sonrasında sizi ödeme sayfasına yönlendiriyor. Buradan kredi kartı bilgilerinizle ödemenizi peşin veya taksitli olarak gerçekleştirdikten sonra üyeliğiniz tamamlanıyor. Sonrasında kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak web sitenizin içeriğini oluşturuyorsunuz.

İçerikler sistem yetkilileri tarafından kontrol edildikten sonra 48 saat içinde online işlemler menüsünü içeren web siteniz kullanımınıza hazır hale geliyor.

Lawoud Online İşlemler

İstanbul merkezli bir girişim olan Lawoud Microsoft Bizspark destekli.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle