Mentornity: Mentorlerle Danışanları Buluşturan Platform!

Bir işi deneyimleyenler ve bu işte uzman olanlarla bir işe girişemiyoruz çoğu zaman. Bu işlerden anlayan, gerekli başarı ve başarısızlıkları deneyimlemiş mentorlere ihtiyaç duyuyoruz ve de ihtiyaç duyduğumuz mentorler her zaman da yanı başımızda olamıyor.

İşte tam da bu noktada Mentornity karşımıza çıkıyor. Mentornity kısaca mentorlerle mentor ihtiyacı olan danışanları tek noktada bir araya getiren bir platform. Mentornity ile aradığınız programı, aradığınız mentorü bulabilir, programınız süresince mentorünüzden hizmet alabilirsiniz.
Mentornity’de mentorlar uzmanlık alanlarına göre online eğitimler/programlar düzenliyorlar. Kullanıcılar da seçtikleri programlara ücretini karşılayarak katılabiliyor. Ayrıca mentorün belirlediği sürelerde kullanıcılar mentore sorular yöneltebiliyorlar.

mentornity_montorluk

Şu anda ön kayıtları toplayan Mentority’de 2 tip üyelik yer almakta. Birisi mentor diğeri ise danışan.

Danışan olarak kayıt olmak istediğinizde sizlere paketler sunuluyor. Belirli süreli mentorlük paketlerinden kendinize uygun olanlarını seçerek ilerlemeniz gerekiyor. Sonrasında kayıt için eposta adresinizi yazıyorsunuz ve ön kaydınız alınmış oluyor.

[Tweet “#Mentornity: İşlerin, derslerin ve hayatın mentorler ile daha kolay! @mentornity #mentor”]

Mentornity’de mentor olarak yer almak isterseniz de öncelikle hangi konularda mentor olmak istediğinizi belirliyorsunuz. Sonrasında verebileceğiniz örnek mentorlük programlarınızı yazıyorsunuz ve de belirttiğiniz mentorlük programı için ne kadar ücret talep ettiğinizi belirtiyorsunuz. Dilerseniz ücretsiz mentorlük de verebiliyorsunuz. Email adresiniz ve de cep telefonunuzu vererek ön kayıt isteğinizi tamamlıyorsunuz.

Serkan Kağan Çelik tarafından hayata geçirilen Mentornity geçtiğimiz günlerde Ekim Nazım Kaya’dan ilk yatırımını aldı.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle