MiniQ ile Kreş Yönetmek Artık Çok Daha Kolay

miniq kreşlerin hayatını kolaylaştırmak adına hayata geçirilmiş, kreşlere özel bir kreş yönetim sistemi.


Üyeliğin ücretsiz olduğu MiniQ ile işletmeler öğrenci, personel ve ödeme süreçlerinin takibini gerçek zamanlı olarak yürütüyor. Veliler de çocuklarının günlük takibini MiniQ üzerinden yapabiliyor.

MiniQ’i kullanmak için firma ve kişisel bilgilerinizle sisteme kayıt oluyorsunuz. Akabinde MiniQ yönetim sistemi karşınıza çıkıyor. MiniQ içeriğindeki finans modülünden sosyal medya yönetimine, öğrenci takip modülünden İnsana kaynakları modülüne kadar geniş kapsamlı sistemiyle kreşlerin ihtiyacına yönelik komple bir sistem sunuyor.

MiniQ üzerinden sınıflarınızı ve sınıf kapasitesini oluşturuyorsunuz ve sınıf yönetimini yapabiliyorsunuz.

MiniQ-anasayfa

MiniQ üzerinden öğrenci kaydınızı yaparak öğrenci bazında kreşe başlangıç ve ayrılış tarihi, ödeme periyodu ve taksit tutarı gibi süreçlerinizi takip edebiliyorsunuz. Ayrıca öğrencilere dair kişisel bilgiler sınıfı veli iletişim bilgileri gibi bilgileri de sistemde kaydedebiliyorsunuz. MiniQ personel modülünde detaylı olarak personel verilerinizi sisteme giriyorsunuz. Sisteme kayıtlı personellerin izin takibini MiniQ üzerinden kolaylıkla yapabiliyor, personel yönetimini kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

MiniQ ile günlük kahvaltı, öğlen yemeği ve ikindi yemeği olmak üzere 3 öğün yemek listenizi gün bazında sisteme işleyebiliyorsunuz.

Miniq’in finans modülü üzerinden öğrenci bazlı alacak bakiyelerini, ödenen ve kalan borç bakiyesini kolaylıkla takip edebiliyorlar. Ayrıca Miniq üzerinden gelir-gider kayıtlarınızı da kolaylıkla yönetmeniz mümkün.
[Tweet “#MiniQ ile kreş yönetmek artık çok daha kolay Kreş Yönetim Sistemi @miniqsoftware”]

MiniQ’in sms modülü üzerinden sınıf bazında velilere toplu sms gönderimi yapabiliyorsunuz.

Antalya merkezli bir girişim olan MiniQ, Metin Taşçı tarafından hayat geçirildi. MiniQ Etohum 2015 girişimleri arasında gösterildi.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle