Mobilotoservis.com: Kapiniza Gelen Oto Servis

İş ve hayat koşuşturmacası arasında araç bakımı için zaman ayıramamak hepimizin sorunu. Buna aracılık eden hizmetlerin yanı sıra direkt hizmeti ayağımıza getirseler sizce de şahane olmaz mıydı?

Mobil Oto Servis, araç servis hizmetini kapınıza getiren bir girişim. Mobil Oto Servis, dilediğimiz yere gelerek servis ve bakım hizmetinizi yapıyor.

MobilOtoservis.com

Eğitimli personeli ve sertifikalı ustalarıyla hizmet sunan Mobil Oto Servis’te süreç şu şekilde işliyor: Öncelikle sisteme ücretsiz olarak üye olarak giriş yapıyorsunuz. Sonra araç marka ve modelinizi girerek fiyat alma bölümüne geliyorsunuz. Buradan motor tipi, araç kilometresi şehir, kişisel bilgiler gibi alanları doldurarak teklif için talebinizi oluşturuyorsunuz. Özel teklif almanın yanı sıra sistemde aracınız için paket bakım fiyatları da yer almakta. Bunun için bakım fiyatları bölümüne göz atmanız yeterli. Buradan da dilediğiniz bakım paketine tıklayarak; bakım hizmetinin teknik bilgisini, bakım içeriğini, sunulan mobil hizmet bilgilerini alabiliyorsunuz.

MobilOtoServis - Teklif al

Ayrıca sistemden daha önce sizin araç modelinize sahip kullanıcılar tarafından alınmış örnek talepleri inceleyerek, benzer teklif talebinde bulunabilirsiniz. Sistemde yine sizin araç modelinize sahip kullanıcılar tarafından aldıkları hizmete dair yapılan yorumlara da ulaşarak müşteri deneyimlerini inceleyebilirsiniz.

Mobil Oto Servis’te ödeme online olarak taksit imkanıyla web sitesi üzerinden ya da kapıda nakit veya kredi kartı ile yapılabilmekte.

Mobil Oto Servis

Mobil Oto Servis‘ten bakım hizmeti almak istemeniz durumunda randevu talebinizi iletmek ya da fiyat teklifi almak için iletişim bilgileriniz ile birlikte varsa servise dair özel taleplerinizi de belirterek bakım talebinde bulunabiliyorsunuz. Dilerseniz tıklayın arayalım bölümünden aranma talebinde de bulunmak mümkün.

[Tweet “#Mobilotoservis: Arabayı bakım için servise götürmek out, Mobil Oto Servis in!”]

İstanbul merkezli bir girişim olan Mobil Oto Servis’ten yaptırılan hizmetler 1 yıl/10.000 km garanti kapsamında oluyor.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle