Mugmoo: Üniversite Dersleri İçin Özel Ders Platformu

Mugmoo, üniversitelere odaklı özel ders sunanlarla özel ders almak isteyenleri tek noktada buluşturan bir platform.

Mugmoo’da 450.000’in üzerinde üniversite dersi için ilan verebilir ya da özel ders alabilirsiniz.

Öncelikle sisteme üye olmanız gerekiyor. Özel ders almak için 450.000 üzerinde detaylandırılmış üniversite dersinden üniversite adı ve ders kodu ile arama yaparak ihtiyacınız olanı seçiyor ve ilgili eğitmenleri sıralıyorsunuz. Listelenen eğitmenlerden dilediğinizi seçip, eğitmen profilinden uygun takvim, saat, mekan/ilçe seçerek ve ödeme adımına geçiyorsunuz.

Mogmoo’da kredi kartı ile yapılan ödemede sıfır risk sistemi söz konusu. Alınan ödeme ders tamamlanana kadar Mugmoo havuzunda kalıyor ve ders tarihinden sonra ilgili eğitmene aktarılıyor. Dersin gerçekleşmemesi durumunda kesintisiz para iadesi söz konusu oluyor.

[Tweet ” #Mugmoo ile üniversite dersleri size artık hiç de zor gelemeyecek #özelders #universite “]

Sistemde eğitmen olarak ilan vermek ücretsiz.  Mugmoo verilen dersten komisyon alıyor. Mugmoo’da komisyon oranları eğitmenlerin toplam ders saatlerine göre kademeli olarak değişiyor. Toplam ders saatinin artışı ile hem komisyon oranı düşüyor hem de farklı olanaklardan faydalanma imkanı doğuyor. İlk desten %20, ilk dersten sonraki derslerde ise kademelere göre %15 ve %10’luk komisyon oranları söz konusu.

Mugmoo’da üniversite derslerinin yanı sıra, yabancı dil ve bilgisayar kategorilerindeki ders ilanlarını da vermek mümkün. Çeviri, ödev ve proje danışmanlığı kategorilerinindeki ilanların da yakında sisteme girilebileceği belirtilmekte.


Websitesini ziyaret et

Kaynak:Webrazzi

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

  • Avatar
    Erhan
    17 Ekim, 2014 -de 23:58

    Proje farklı bir proje olmuş. Domain ilginç ama heyecan verici. Kaliteli bir iş çıkarmışlar

Yorum ekle