Nerdeicek.com ile Nerede İçsek Sorusu Tarihe Karışıyor

Nerede ne içelim, içemeye nereye gidelim, akşam nerede buluşalım sorularından çok mu sıkıldınız? O zaman buyrun sizi bu dertten kurtaracak bir girişimle tanışın: nerdeicek.com

Nerdeicek.com’da ne içmek istediğinizi seçin, lokasyonunuzu belirleyin, modunuzu da seçin işte hepsi bu kadar… Mekanlar önünüze gelsin.

search

Nerdeicek.com’u kullanmak için öncelikle bira, kokteyl, rakı, şarap, shot arasından içeceğinizi seçiyorsunuz, sonrasında lokasyonunuzu ve modunuzu seçiyor ve “Nerde içek?” butonuna basıyorsunuz. Mekanlar size listeleniyor. Nerdeicek.com içerisinde lokasyon olarak şu anda sadece İstanbul sunulmakta.

Nerdeicek.com’un blog bölümü de Nerdeicek.Rocks olarak karşımıza çıkıyor. Nerdeicek’in arka bahçesi olarak nitelendirilen Nerdeicek.rocks’ta içkiler, mekanlar ve çeşitli etkinliklere dair içerikler paylaşılmakta. Nerdeicek.Rocks Eve İçek, alkol ve etkinlik olarak kategorilere ayrılmış durumda.

[Tweet “#Nerdeicek.com: Yüzyıllardır akılları kurcalayan “Nerede İçelim” sorusuna yanıtı uzaklarda aramayın #içki #eglence #mekan @nerdeicek”]

Nerdeicek.com, Cem Narmanlı ve Uğurcan Sevindik tarafından hayata geçirilen İstanbul merkezli bir girişim.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle