Öde.Al : Mobil Ticaretin Sokağa İnmiş Hali

Öde.al, akıllı telefon dışında herhangi bir cihaz kullanmadan kredi kartı ile ödeme kabul edilmesini sağlayarak  işletmeler için baştan sona bir çözüm sunmaktadır.

Öde.Al ; ödeme modülü, sadakat modülü, raporlama sistemi gibi özellikleri ile işini büyütmek isteyen şirketlere komple bir iş çözümü sunuyor.

Öde.Al, küçük ölçekli işyerlerine POS cihazı olmaksızın kredi kartıyla tahsilat imkanı sunuyor. Müşteri, akıllı telefonu aracılığıyla sisteme kayıt ettiği kredi kartından kolaylıkla ödeme yapabiliyor.

Öde.Al’da, sisteme dair herhangi bir bilgisi olmayan müşterinin ödemesi de alınabiliyor. Yani sadece satıcının akıllı telefonu ile işlemi tamamlamak da mümkün. Bunun için öncelikle satıcı meblağı giriyor, akabinde uygulama üzerinden müşterinin kredi kartı kameradan okutuluyor(imajı alınıyor/mobil scan), ardından onay için müşteri dokunmatik ekrandan imzasını atıyor ve işlem tamamlanıyor.

Üye işyerlerinin işlerini büyütmek için ürün ve servislerini sisteme girerek daha çok müşteri tarafından bulunabilmesini sağlayan Öde.Al, müşteriler için de bulundukları yerden kolaylıkla ürün ya da hizmetlere ulaşma imkanı sağlıyor.  Ayrıca işletmeler Öde.Al üzerinden tüm müşterilerin geçmişine ulaşılarak kampanya duyurularını daha odaklı olarak yapma fırsatını yakalıyorlar.

Kullanıcılar ve işletmeler için ücretsiz olan Öde.Al uygulamasından kullanıcılar hiçbir komisyon ödemeden, iş yeri sahipleri ise işlem başına sabit bir komisyon bedeliyle faydalanabiliyor.

[Tweet ” #ÖdeAl :  #Mobil ticaretin sokağa inmiş hali #mobilticaret #startupistanbul”]

İstanbul merkezli bir girişim olan Öde.Al,  Startup İstanbul‘da seçilen 15 girişim arasında yer aldı. (29.09.2014)

Andorid uygulaması için tık tık.

iOS uygulaması için tık tık.

Websitesini ziyaret et

 

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle