Olexi: Mobil Dilek Dileme Aracınız

Olexi ile dileklerinizi daha somut hale dökmeye ne dersiniz? Belki de dilekler gerçek olur?

Olexi ile dileklerinizi çevrenizle paylaşarak dileklerinizin gerçekleşmesine bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızın dileklerini gerçekleştirerek onları mutlu etmek de size kalmış….

Olexi’de dilediğiniz kadar dilek dileyebilirsiniz. Dilek diledikçe sürpriz hediyeler kazanmanız da olası…

Olexi’de paylaşılan dileklerden beğendiklerinize katılabilir, aynı dilekleri paylaşabilirsiniz. Böylelikle o dileğin yayılmasına katkıda bulunmuş olursunuz. Olexi’de dileklere yorum yazmak ve de arkadaşlarınızla mesajlaşmak da mümkün.

Olexi’ye katılmak için mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek Facebook ile sisteme bağlanmanız yeterli. Sonrasında dileklerinizi hemen paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Olexi’de dileklerinizi herkese açık, sadece arkadaşlarınıza açık ya da gizli dilek olarak sadece sizin gördüğünüz şekilde paylaşabilirsiniz. Dileğinize fotoğraf ekleyebilir, lokasyon belirtebilir ve link ekleyebilirsiniz. Dilerseniz dileğinize bir tarih ekleyip günü geldiğinde Olexi’nin sizi bilgilendirmesini de sağlayabilirsiniz.

Olexi’de başkalarının dileklerini gerçekleştikçe puanlar toplayıp altın kalpli bir üye olabilirsiniz. Altın kaplli üyelere markalar dileklerini gerçekleştirmede çeşitli kampanyalar sunuyor olacak.

Olexi’de bir dilek gerçekleştirmek için “bu dileği gerçekleştir” butonuna basıyor ve dileği nasıl gerçekleştireceğinizi bir iki kelime ile yazıyorsunuz. Gerçekleştirme isteğiniz kabul edildiğinde size bir onay bildirimi geliyor ve bu bildirimden sonra dileği gerçekleştiriyorsunuz. Gerçekleştirilen her bir dilek 1 puan değerinde. 50 puana ulaşıldığında da altın kalpli üye olmuş oluyorsunuz.

Olexi ile dilekler gerçek olsun

Olexi’de dilekleri liste halinde, harita üzerinde ya da gündemdeki hashtag’ler bazında göz atabilirseniz.

Olexi

Olexi’de aktif kampanyaları takip ederek bu kampanyalara katılabilirsiniz. Firma olarak Olexi ile konum tabanlı reklam kampanyaları düzenleyebilirsiniz. Dile butonunu web sitenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Olexi’nin zaman akışında reklam kampanyanızla yer alarak hedef kitlenize farklı açılardan ulaşabilirsiniz. Olexi’nin kurumsal tarafta sunduklarına dair detaylı bilgi için tık tık.

[Tweet ” Olexi mobil dilek dileme aracı ile dilekleriniz paylaştıkça gerçekleşsin #dilek #mobil”]

İstanbul merkezli bir girişim olan Olexi iOS uygulaması için tık tık. Android uygulaması için tık tık.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle