Pagegy ile Saniyeler İçinde Eticaret Sitenizi Oluşturun

Pagegy.com, kendi e-ticaret sitenizi dakikalar içerisinde açmanıza olanak sağlayan bir sistem. Pagegy üzerinden kendinize özel dükkanınızı açıp hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Pagegy’i hemen kullanmaya başlamak için, sisteme kayıt olarak Pagegy’de bir sayfa adı belirleyebilir ya da mevcut alan adınızı Pagegy sayfanıza yönlendirebilirsiniz.
Pagegy’de Paypal, Havale/EFT, kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödemeyi seçenek olarak müşterilerinize sunabilirsiniz. Sanal POS onay süreçleri ile uğraşmadan Pagegy’nin PCI uyumlu sistemiyle kendi SSL güvenliğinize ihtyiaç duymuyorsunuz, Pagegy sizin adınıza tüm bunları hallediyor.
Pagegy hesabınızdan ürün ve kategorilerinizi kolaylıkla oluşturabilir, yeni statik sayfalar ekleyebilirsiniz. Pagegy sayfanızdan müşteri ve satış raporlarına ulaşabilirsiniz. Esnek düzenleme modülü ile mağaza adı, döviz kuru, mağaza dili gibi birçok ayarı değiştirebilirsiniz.

SEO ile uyumlu altyapısı’na sahip Pagegy.com’a Google Analytics ve Yandex Metrica hesaplarınızı bağlayabiliyorsunuz.Ayrıca chat entegrasyonunu da kolaylıkla chat sistemlerinin scriptlerini ekleyerek saniyeler içinde yapmanız mümkün.

pagegy_sayfalar

%100 mobil uyumlu yapısı ile mobil platformlarla uyuymluluk sağlayan Pagegy size sınırsız ürün tanımı ve de sınırsız trafik sunuyor.

3 günlük ücretsiz deneme sunan Pagegy’e üyelik aylık 14 dolar, yıllık ise 149 dolar.

Hedefi uluslararası pazar olan Pagegy.com şu anda Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak hizmet sunmakta. Yakın zamanda da diğer Doğu Avrupa ülkelerinin dillerini de ekleyerek başka dilleri de eklenmesi planlandığı belirtilmekte

[Tweet “#Pagegy ile saniyeler içinde eticaret sitenizi Oluşturun #e-ticaret #alisveris @Pagegyint”]

İstanbul merkezli bir girişim olan Pagegy.com; Gökhan Erdoğan, Hakan Aydemir ve Akif Akay tarafından hayata geçirildi.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle