Paraşüt: Kolay Tahsilat Takibi ve Fatura Yönetimi

Çoğu yeni girişimin en fazla zorlandığı konuların başında finansal operasyonlar geliyor. Paraşüt, uzmanlığı finans olmayanlara yönelik, kullanımı basit ve sezgisel şekilde tasarlanan küçük işletmeler ve girişimler için bir Tahsilat Takibi ve Fatura Yönetimi uygulaması.

Paraşüt, finansal operasyonlarınız için daha az zaman ayırmanız için bir çok kolaylığı şirketinize sunuyor. Online tahsilat, fatura ve platform oluşturma, Müşteri ve tedarikçi hesaplarının takibi Paraşüt’ün işletmeniz için sunduğu kolaylıklardan bir kaçı.

Parasut Tahsilat

Paraşüt ile müşterilerinizden online ödeme alabiliyorsunuz. Bu sayede müşterileriniz güvenli bir şekilde kredi kartlarını kullanırken siz de daha hızlı teslimat alabiliyor ve takibini yapabiliyorsunuz. Kalem-kağıt kullanmadan online ortamda satış faturası ve tahsilat planı oluşturabilir ve Tahsil edilmemiş faturalarınızı takip ederek olası gözden kaçırma ihtimallerini minimuma indirebilirsiniz. Dilerseniz, “Proforma” olarak yaratıp, müşterilerinize internet üzerinden teklif gönderebilirsiniz.

Düzenli olarak ticari alışveriş yaptığınız müşteri ve tedarikçi kaydını yapıp daha hızlı işlem yapabiliyorsunuz. Paraşüt ile müşteri ve tedarikçilerinizle olan tüm alacak, verecek işlemlerinizi detaylı ve geçmiş zamanlı olarak takip edebiliyorsunuz. Tek bir platformda fatura kesebiliyor, e-posta ile paylaşabiliyor ve istediğiniz faturaya işlem geçmişi bilgisiyle kolayca ulaşabiliyorsunuz ve böylelikle faturalarınızı daha verimli yönetebiliyorsunuz.

Tedarikçi Ekleme

Paraşüt ayrıca sunduğu basit ve anlaşılır raporlama ekranları sayesinde finansal performansınızı yukarıya çekmek amacında. Gerçekleşen ve gerçekleşecek satış ve alış hacimlerindeki trendi takip edebiliyor, nakit akışınızı görüntüleyerek gerekli aksiyonlar kriz oluşmadan alabiliyorsunuz.

[Tweet “#Paraşüt: Kolay Tahsilat Takibi ve Fatura Yönetimi #ödeme #finans @parasutcom”]

Bulut tabanlı bir girişim olan Paraşüt’ü Sean Yu, Andaç Türkmen ve Fahri Özkaramanlı hayata geçirmiş. Paraşüt’ü kullanmak için öncelikle sistemde bir hesabınızın olması gerekiyor ve 31 Aralık 2014’ten önce aboneliğinizi başlatırsanız Paraşüt size 1 aylık denemeyi ücretsiz olarak hediye ediyor. Sonraki aylar için aylık 35 TL’den başlayan fiyatlar ile Paraşüt’ü kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle