Parmaklarim.com: Açık Artırma Bazlı Eticaret Sistemi

Parmaklarım.com, açık artırma ile ürün satışının yapıldığı bir e-ticaret sitesidir.

Parmaklarım.com’da açık artırmaya katılarak teklif vermek için parmak paket satın alıp, bu paketler içindeki parmak kredilerinizi kullanmak durumundasınız. Verilen her bir teklifte satın aldığınız parmak paketinden 1 puan düşüyor.

Her parmak kaldırma ile teklif vermede sayaç en baştan saymaya başlıyor; burada fiziksel dünyadaki açık artırmadaki “satıyorum satıyorum saattım” aşaması düşünülerek kurgulanmış.

Son teklif verenin ardından sayaç sonuna kadar kimse parmak kaldırmazsa, açık artırmanın kazananı son teklifi veren oluyor ve ürüne ilgili fiyattan sahip oluyor. (Kullanıcı ürün ve varsa kargo bedelini ödeyerek ürüne sahip oluyor.)

Kaybedilen tekliflerde kaldırılan parmaklara “kırık parmak” adı veriliyor ve bu kırık parmak puanlarla da “Parmak store” denilen bölümden çeşitli ürünler almak mümkün.

Parmaklarim.com, TEB Girişim Evi tarafından desteklenmektedir.

[Tweet ” #Parmaklarim.com: Sanal açık artırma için parmak kaldırmaya var mısınız? #AcikArtirma #Eticaret #TEBGirisimEvi”]

Websitesini ziyaret et

 

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle