PetKutum İle Sevimli Dostlarımız Sağlıklı Besleniyor

Şarap, peynir, kozmetik ve hatta iç çamaşırı için aylık abonelik modeli ile çalışan sürpriz kutular olur da, sevgili kedi ve köpek dostlarımız için olmaz mı?

Kedi veya köpeğiniz ile ilgili detaylı bilgilerle oluşturduğunuz profil sonrası arkadaşınız için günlük enerji ihtiyacına göre otomatik hazırlanan beslenme programına uygun kuru, yaş mama, vitamin, kum ve oyuncak seçenekleri ile bir paket oluşturabilir ve satın alabilirsiniz.

Evcil hayvanınızın 1 aylık ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanan bu programa 1, 6 ve 12 aylık abonelik yaptırabilirsiniz.

Girişim Savaşçıcı programı mezunlarından Genç veteriner adayı Metehan Çalıkuşu tarafında hayata geçirilen girişim, yurtdışında barkbox.com, fingsforfido.com, spoiledrottenbox.com, toys4tails.com gibi örnekleri bulunan başarısı kanıtlanmış subscription commerce modelinde Türkiye’de denenmemiş bir dikeyde yola çıkmış.

petkutum-urunler

[Tweet “#PetKutum ile sevimli dostlarımız sağlıklı besleniyor! #kedi #kopek @PetKutum”]

Unutmadan, evinize gelen PetKutum kutusunu da sakın atmayın. Ters çevirerek kapınızın önüne bırakın ve soğuk kış günlerinde bir kedi ya da köpeğe barınak olsun!

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle