Pic2Pick : Kararsız Kimse Kalmasın

Bir elbise alırken, bir gözlük seçimi yaparken veya bir ayakkabının rengini seçerken kararsızlık maalesef yakamızı bırakmaz. Eğer ne istediğinizden çok emin değilseniz, ya yanınızdaki arkadaşınıza sorarsınız ya da telefonda en güvendiğiniz kişiye danışırsınız. Eğer evliyseniz ve bayansanız eşinizi en son tercih olarak kullanmanızı öneririz. 🙂

Pic2Pick, hayatınızda bir şeçim yapmak üzereyken yaşadığınız ikilemleri, kararsızlıkları sona erdirmek üzere hayata geçirilmiş bir sosyal ağ. Hangi gözlük daha şık? Hangi ayakkabıyı satın almalıyım? Tatilimi nerede yapmalıyım? Bu ve benzeri birçok soruyu ve kafanızda soru işareti bırakan kararları Pic2Pick ile arkadaşlarınıza, yakınlarınıza, dostlarınıza ya da diğer sosyal ağlardaki kullanıcıları davet ederek en azından içinizi ferahlatmak adına fikirleri toplarsınız.

pic2pick-karar-vermenin-en-kolay-yolu-ekranlar

Pic2Pick’de kararsızlığınızı sonlandırmak için kararsız kaldığınız iki ürünün resimlerini Pic2Pick üzerinden sorunuzla birlikte sizin belirlediğiniz kişilerle yada tüm Pic2Pick kullanıcılarıyla paylaşıyorsunuz ve alacağınız ürünle ilgili gelecek geri dönüşleri beklemeye başlıyorsunuz. Paylaştığınız kişiler sizin kararsız kaldığınız ürünlerin resimlerini inceleyerek seçimlerini yapıyor ve size bu seçimlerle ilgili bildirimler gelmeye başlıyor. Kullanımı bu kadar basit…

[Tweet “#Pic2Pick ile kararsız hiç kimse kalmasın @pic2pick”]

Pic2Pick üzerinde dilerseniz diğer kararsız kalmış kullanıcılara da yardımcı olmanız mümkün. Bunun için keşfet bölümündeki paylaşımları inceleyip dilerseniz yorum yapıp, tercih ettiğiniz seçeneği işaretleyebiliyorsunuz.

Yakın bir zamanda yine versiyonu ile iOS cihazları da destekleyecek ve yenilenen versiyonuyla Google Play Store’da yerini alan Pic2Pick’i Android tabanlı cihazınıza indirmek için hemen tık tık.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle