Pisano ile Mutsuz Müşteri Kalmasın!

Müşteri her zaman haklıdır… Bu pazarlamada klişe bir söz ama iyi bir işletme olmanın altın kurallarının da başında geliyor. Peki mükemmel bir operasyon yönettiğinizi düşündüğünüz bir anda işleyişten memnun olmayan bir müşteriniz sosyal medya ya da çeşitli online platformlardan şikayetini iletirse. O müşterinin ve daha binlercesinin algısını yönetmekte biraz geç kalmış olabilirsiniz
.

Pisano, müşteri geri bildirimini operasyonel bir avantaja çevirmek için tasarlanmış bir platform. Pisano işletme yöneticilerine marka değerlerinin korunması, müşteri memnuniyetinin artırılması ve işletmelerde hizmet kalitesinin daha yukarıya taşınması ve sürekli denetlenebilmesi adına fayda sağlamak amacında.

Pisano geliştirdiği mobil alt yapı sayesinde müşterileriniz henüz markanızdan hizmet alırken gerekli değerlendirmeleri yapabilmesi adına kurgulanmış. Pisano ile müşterilerinize anında ulaşıp, onlarla sürekli iletişim hâlinde kalabiliyorsunuz.

Pisano_mobil_musteri_deneyimi_olcumu

Pisano mümkün olan en fazla sayıda misafire ulaşmak adına farklı yöntemlerle müşterilerin kullanımına sunulabiliniyor. Bir masa kartı, bir sticker ya da bir kiosk bunlar arasında olabiliyor. Masa kartı ve sticker’ın kullanıldığı yerlerde misafirler bir qr kod okutarak ya da kısa bir link yazarak uygulamaya ulaşıyorlar. Çok kısa bir sürede düşüncelerini işletme yetkililerine ulaştırıyorlar. İşletme yetkilileri gelen misafir geri bildirimine karşı gerekli aksiyonu alarak misafirlerinin sorunlarına anında çözüm üretebiliyorlar. Kiosklarda ise geleneksel kağıt üzerinde yapılan anketleri daha eğlenceli, daha esnek, daha kolay kullanılabilir ve en önemlisi de çevreci bir şekilde yaparak; sonuçların gerçek zamanlı olarak görülebilmesini sağlıyor.

[Tweet “Pisano ile mutsuz müşteri kalmasın! @pisanoco #müşteri #memnuniyet #anket”]

Özkan Aykut Demir, Emir Bostan, Barış Michael Soylu, Mustafa Kemal Akıllıoğlu ve Oğuzcan Özen tarafından hayata geçirilen Pisano, birçok farklı sektörde Pegasus, The Marmara, Eataly, Dedeman, Efatur, Jules Verne ve Netaş gibi birçok kurumsal firmaya hizmet veriyor. Yine bunlara ek olarak ICT Summit Bilişim Zirvesi, Top 100Djs ve son olarak da Ace of Mice’da geri bildirim sponsorluğu yapmış.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle