PopMarker İle Fotoğrafı Reklam Panosuna Çevirin

İnternet üzerinden markalar çeşitli reklam kanallarını kullanarak ürünlerini tanıtmak ve ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için yoğun mesai ve para harcıyorlar. Ancak site içi klasik banner reklamlarına artık kullanıcılar eskisi kadar rağbet göstermiyor. Peki internet üzerinde bulunan 3 trilyondan fazla fotoğrafı artık reklam panonuz olarak kullanabileceğinizi söylesek?

İnternet kullanıcılarının davranışlarını inceleyen PopMarker, kullanıcıların çoğunlukla sitede içeriğe ve resimlere odaklandığını gözlemleyip dijital reklam dünyasında yepyeni bir dönem açmak için yola çıkmış.PopMarker bir resim etiketleme ve reklamlaştırma platformu. İçerisinde bulunan resim tanıma teknoloji sayesinde yapılan tanımlamalara uygun olarak resimleri analiz edip görsel envanter yaratıyor ve fotoğraf üzeri reklamı en etkili şekilde doğru kitleye gösterebiliyorsunuz. Reklamınızı PopMarker teknolojisi ile Türkiye’nin en yüksek trafikli sitelerinde gösterebiliyor ve bu sayede ayda 200 milyon gerçek kullanıcıya ulaşma fırsatına da ulaşmış oluyorsunuz.

Reklam vermek isteyenler için PopMarker kampanyanız veya firmanıza uygun kelime gruplarını çıkartıp bu kelime gruplarına uygun fotoğrafları otomatik olarak eşleştirip hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor bu sayede doğru zaman ve yerde tüketicinize ulaşmış oluyorsunuz. 6 farklı reklam gösterme kanalı bulunan PopMarker ile isterseniz ürününüzün videosunu kullanıcılara izletebilir, isterseniz kampanya katılım formunu resim üzerinde gösterebilirsiniz

popmarker tablet

Patenli bir ürün olarak hem reklam verenler için hem de yayıncılar için karlılık sağlama hedefinde olan PopMarker, yayıncılar için basit bir entegrasyon ile sitelerde bulunan resimlerden karlılık sağlanmasına da olanak veriyor.

[Tweet “#PopMarker ile görsel içeriği reklam panosuna çevirin #reklam #resim #fotograf @popmarker_com”]

New York merkezli bir girişim olan PopMarker; Sarper Kocabıyık, Ali Demircioğlu ve Mert Çakmak tarafından hayata geçirildi.  PopMarker‘ın yazılımının tamamı Türkiye’de  türk mühendisler tarafından geliştirildi ve Türkiye test marketi olarak seçilerek PopMarker ürünü ilk olarak Türkiye’de kullanıma başlandı.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle