ReklamVidi: Video Reklamda Performans Devri

ReklamVidi, video reklamların belirli hedef kitlelere daha optimize şekilde gösterimini sağlayan bir online video ağı.

ReklamVidi, Türkiye’de internet reklamcılığı konusunda lider firmalardan ReklamStore tarafından hayata geçirildi.

RTB (Real Time Bidding) olarak adlandırılan teknolojisi ile reklamlar, en uygun model ve hedefleme seçenekleri ile kullanıcı odaklı etkileşim oluşturabiliyor. Kullanıcı davranışları izlenerek hedef kitleye tüm teknoloji platformları üzerinden erişim sağlanıyor. Retargeting/yeniden hedefleme ile siteyi daha önceden ziyaret edenlere özgü reklam gösterimleri olanağı sunuluyor.

[Tweet ” ReklamVidi: Akıllı Video Reklam Ağı #ReklamStore #Akıllı  #Video #Reklam”]

Sistemdeki anlık raporlama ile reklam yayını ile paralel olarak alınan raporların analizi sonrası, manuel ya da otomatik optimizasyonlar yapılabiliyor.

Sistemde birçok farklı reklam formatları mevcut. In stream ile video player içerisinde video başlamadan önce, başladıktan sonra ya da video bitiminde gösterilen reklamlarınıza yer verebiliyorsunuz.

Kullanıcının o anda ziyaret ettiği sitedeki içerikle alakalı videoların gösterildiği ve görsel olarak özelleştirme olanağı sunan “VidiWidget” ve herhangi bir içeriğe bağlı olmadan sitenin sağ alt köşesinde yer alan “VidiRoll” da sistemin formatları arasında yer alıyor.

Ayrıca sistemde video üzerine eklenen içeriklerle efektif reklam yayını sağlayan interaktif reklam formatları da yer alıyor. Özellikle bu interaktif reklamlar ile, kullanıcı ile marka arasındaki etkileşim güçlendiriliyor.

ReklamVidi Formatları

Formatlara dair detaylı bilgi için tık tık.

 

Websitesini ziyaret et

Kaynak: ReklamVidi

 

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle