Sağlıklıyemek.co: Ev Yemeğini Çok Uzakta Aramayın

İş koşturmacası, trafik, yorgunluk, stres derken evde yemek yapamaya vaktiniz ve enerjiniz olmuyorsa ama ev yemeğinden yine de vazgeçemem diyorsanız saglikliyemek.co imdadınıza yetişiyor.

Sağlıklıyemek.co online siparişle ev yemekleri sunan bir girişim. Sağlıklıyemek.co’da ürünler Aylık Menü, Seçmeli Yemekler, İçecekler, Günün Tatlısı ve Abonelik Paketleri olmak üzere 5 farklı kategoride sunuluyor.

Sağlıklıyemek.co Menü

Seçmeli yemeklerde haftanın her günü isteğinize göre yemek siparişi verebiliyorsunuz. Aylık menüde ise aylık bazda her gün için oluşturulan menüler ürün olarak sunuluyor ve dilediğiniz gün için sipariş verebiliyorsunuz. Buradaki günlük menülerden birini seçtiğinizde; başlangıç, ana yemek, yardımcı yemek ve içecek ya da tatlı/meyve seçiminizi yapıyorsunuz.

Aylık Menü

Sağlıklıyemek.co’da çok daha ekonomik olacağı belirtilen abonelik paketleri ile de hergün bugün ne sipariş etmse derdinden kurtulabiliyorsunuz. Abonelik paketine dair detaylar ve fiyatlar sitede henüz yer almıyor.

[Tweet ” #Sağlıklıyemek.co ile taze ev yemeği dilediğiniz an kapınızda! #yemeksipariş @saglikliyemekCo”]

Sağlıklıyemek.co‘da ödemelerini nakit, kredi kartı ya da Setcard-ticket ile yapabiliyorsunuz.

Sağlıklıyemek.co, yeşil hizmetiyle de dikkat çekiyor. Sağlıklıyemek.co teslimatı çevre ve trafik dostu elektrikli motorlarla yapılıyor. Ayrıca Abonelik sisteminde günün menüsünden daha fazla miktarlarda sipariş edildiğinde her seferinde kağıt ambalaj kullanmak yerine cam saklama kaplarında yemekler getiriliyor ve bu kaplar bir sonraki teslimatta geri alınıyor.

Yeşil Hizmet

Sağlıklıyemek.co’yu girişimcileri, yemek sektörüne yeni atılmıyorlar. 2012’den beri Altunizade’deki mutfaklarında kurumsal şirketlere butik yemek hizmeti sunarken, her gün taze olarak tedarik edilen malzemeler ile hazırlanan ev yemeklerini artık son kullanıcıya online siparişle sunmak üzere SağlıklıYemek.Co’yu hayata geçiriyorlar.

Sağlıklıyemek.co şu anda Anadolu yakasında Altunizade, Beylerbeyi, Kısıklı, Üsküdar, Çengelköy ve Ataşehir’ e; Avrupa yakasında da Etiler, Maslak ve Levent bölgelerine servis sunuyor.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle