Semt: Görüp Dokunmadan Bir Şey Alma!

Hepimizin evin bir kenarında terk edilmiş, bir heves aldığımız eşyalar, dolapta yıllardır giyilmeyen kıyafetleri mutlaka vardır. Ya da Bir yeteneğimizi sergilemek isteriz ve bundan para kazanmak amacındayız ama kargo beklemek bizim için bir işkence olabilir. Eğer Siz de kargo beklemeyi sevmiyorsanız ya da “Ben görüp dokunmadan bir şey almam” diyorsanız Semt tam size göre.

Semt, hızlı ve basit yerel bir alışveriş uygulaması. Telefonunuza veya tabletinize yükleyeceğiniz bu uygulama ile evinizde artık kullanmadığınız eşyalarınızı, etrafınızdakilere kolayca satabilir, yine etrafınızdaki kişilerin sattığı ürünleri listeler ve satın almak üzere iletişime geçebilirsiniz.

semt-co-aciklama

30 saniyede kolayca ilan oluşturabileceğiniz Semt ile ücretsiz 3 aktif ilan yayınlayabilirsiniz. Daha fazla ilan yayınlamak için uygun fiyatlarla kredi satın almanız gerekiyor. Ayrıca yine ücretli Süper İlanlar dikkat çekici tasarımlara sahip ilanlar da listelemek mümkün.

[Tweet “#Semt: Görüp Dokunmadan Bir Şey Alma #eticaret #pazaryeri @SemtCo”]

Semt üzerinden alıcı veya satıcı olarak ilanlar için mesajlaşma yapabilirsiniz. Gelen istekleri ve gönderdiğin istekleri görebilir, akıllı cihazınıza gelen bildirimlerle anında haberdar olabilirsiniz. Bu arada sizi rahatsız eden bir kullanıcı olursa onu bir daha mesaj almamak üzere kara listenize de eklemeniz mümkün.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle