Servisciamca.com: Online Servis Aracı Kiralama Platformu

Servisciamca.com, servis sahipleri ile servis kiralamak isteyenleri bir araya getiriyor.

Türkiye’de 30 kadar şehir için şehirler arası servis kiralama imkanı sunan Servisciamca.com’da şu anda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da ilçeler arası yolculuklar için de servis kiralayabiliyorsunuz. Servisciamca.com ile internetten servis kiralamanız, internetten verilen diğer hizmetler kadar kolay hale gelmekte.

Servisciamca-arama

Servisciamca.com’dan servis kiralamak için servis kalkış ve varış yerini, tek yön mü çift yön mü kullanacağınızı ve de tarih ve saatleri belirterek arama yapıyorsunuz ve kriterlerinize uygun araçlar listeleniyor. Liste içerisinden uygun olanını seçerek sisteme giriş yapıyorsunuz. Kişisel bilgilerinizi, servisin sizi alacağı açık adresi ve iletişim bilgilerinizi belirterek ödemenizi online olarak kredi kartınızla peşin veya taksitli yaparak kiralama sürecini tamamlıyorsunuz.

Servisciamca.com’da servis aracınızla yer almak için çeşitli kriterler söz konusu. Aracın model, yaşı, servis lisans belgeleri vb. kriterlere uyumlu olan servisler sisteme dahil olabiliyor. Şu anda sistemde servis aracı başvurusu bölümü yer almıyor, sistemde yer almak için iletişim bölümünden talebinizi belirtmeniz gerekiyor.

Servisciamca-sonuc

Üyeliğin ücretsiz olduğu Servisciamca.com‘da kiralama başına servisçi tarafından bir komisyon bedeli alınıyor.

[Tweet “#Servisciamca.com: Online servis aracı kiralama platformu @ServisciAmcacom”]

İzmir merkezli bir girişim olan servisciamca.com Ali Güngör tarafından hayata geçirildi.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle