Seyahatinde Yapmak İstediğini Hayal Et, Flyler Bulsun!

Bu tatilde nereye gitsem? Ya da hafta sonu ne yapsam? Eğer çok kararlı biri değilseniz zihninizde olan soruların başında bu iki soru gelir muhtemelen. Peki aslında tatilde gerçekten neler yapmak istiyorsunuz? Gezmek mi? Dalış yapmak mı? Veya tüm gün deniz mi?

Flyler klasik “tatilde ne yapsam” sorunsalını çözmek için hayata geçen bir girişim. Size gideceğiniz yeri değil, aslında ne yapmak istediğinizi sorup daha sonrasında da uygun şehir alternatiflerini sunan bir seyahat ilham motoru.

Flyler’da bir seyahati planlamak için yapmanız gereken şey çok basit. Seyahatinizde en çok yapmak istediğiniz şey ne? Bunun için Flyler’ın size ilk sorduğu şey “Ne yapmak istiyorsun?” Dalıştan, Sokak Gurmeliğine, festivallerden maratonlara kadar otuza yakın alternatiften bir ya da birkaçını hızlıca seçebilirsiniz. Flyler çok kararsız insanları da düşünerek kendi içinde bazı kontrolleri de içinde barındırıyor. Mesela hem sıcak bir yerde deniz sefası sürerken hem de kayak yapabilme hayalinize uygun bir yer önerisi veremeyeceği için bu iki seçeneği işaretlemenize izin verilmiyor.  🙂

flyler yeni arama motoru
flyler: Yeni Seyahat Arama Motoru

Seçimlerinizi yaptıktan sonra gidiş ve geliş tarihlerini, kişi sayısı ve kalkış yerini belirleyip Flyler’ın hayal ettiğin aktiviteler içinen uygun şehir alternatiflerini sıralamasını bekliyorsunuz. Flyler bir yada birden fazla şehir seçeneği ve tüm ipuçlarını,otel bilgilerini, uçuş bilgilerini turistik ısı haritası ile beraber otel ve havalimanlarının yerlerini görmenizi sağlıyor. Bunun yanında pahalılık endeksi ve havalimanı şehir merkezi gidiş-dönüş bilgileri gibi detay bilgileri de seyahat rehberin olarak karşınıza çıkartıyor. Flyler üzerinden otel veya uçuş revervasyonu şu aşamada yapamıyorsunuz ama ilgili rezarvasyonların detayları için sizi Skyscanner, Booking gibi güvenilir sitelere yönlendiriyor.

[Tweet “Seyahatinde yapmak istediğini hayal et, yeni #seyahat ilham motorun #Flyler bulsun! @flylerturkiye “]

Seyahat arama ve karar verme süresini 2-3 dakikaya kadar indirmeyi hedefleyen ilham motoru Flyler, Sedat Doğan’ın Kuruculuğu ve CTO’luğunu üstlendiği KaramelBilisim bünyesinde hayata geçirilmiş İstanbul merkezli bir girişim.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

  • Avatar
    Orkun Çaylar
    28 Mayıs, 2015 -de 22:15

    Şahane bir proje başarılarının devamını dilerim!

Yorum ekle