Social Attend İle Etkinliklerinizi Mobile Taşıyın!

Bir etkinliği düzenlemek için bir çok alanı kontrol altında tutabilmek gerekiyor. Konuşmacı ve sponsorların ayarlanması, etkinlik programının düzenlenmesi gibi daha onlarca yapacaklar listesi takviminizi oldukça şişirebilir. İşin en zor kısmı ise katılımcılara ulaşabilme ve güncellemeler hakkında onları bilgilendirme. Social Attend etkinliğinizi katılımcıların cebine taşımak için yola çıkıyor.

Social Attend; etkinlik sahiplerinin katılımcılarla etkileşimini artırmak amacıyla, etkinlik sahiplerine mobil uygulama çözümü sunuyor. Social Attend‘de fuar, konferans yada zirve için kişiselleştirilmiş uygulama oluşturabiliyorsunuz ve marka kişiliğinizi yansıtacak şekilde uygulamayı düzenleyebiliyorsunuz.

Social Attend, ile yeni bir etkinlik uygulaması oluşturmak için tüm bilgilerin eksiksiz olmasına gerek yok. Social Attend‘in sağladığı web ara yüzü sayesinde güncellemelerinizi dilediğiniz zaman yapabiliyorsunuz ve değişiklikleriniz uygulamaya anında yansıyor. Dolayısıyla uygulamanızı genel hatlarıyla tamamladıktan sonra, Social Attend ekibi ile paylaşabilirsiniz. Etkinliğinize özel uygulamanız 10 iş günü içerisinde Google Play ve Apple Store’da yayınlanmış oluyor.

socialAttend_ozellikler

Social Attend, etkinlik sahiplerine ‘Guide App’ ve ‘Social App’ olarak iki farklı pakette hizmet veriyor. Guide App etkinliklerin basılı kılavuzlarınızı değiştirmeyi hedefliyor. Etkinliğinizin daha keyifli ve verimli olabilmesi adına Guide App uygulaması ile basılı kılavuz, broşür maliyetlerinden kurtuluyorsunuz. Katılımcı, sponsor, konuşmacılara dair bilgi girişlerini yapabiliyor, profil,iletişim bilgilerini ekleyebiliyorsunuz. Konuşmacı konuları, katılımcı firmaların stand bilgileri, sponsor firmanın sunduğu avantajlar gibi güncellemelerden ziyaretçilerinizi haberdar edebilir, anketler yayınlayabilirsiniz. Ayrıca katılımcılar için yerleşim planını harita üzerinden gösterebilir ve etkinliğinizle ilgili haberleri, tweetleri de anlık olarak katılımcılarınıza gösterebilirsiniz. Guide App’e ek olarak Social Attend ile etkinliğinizin sosyal bir iletişim tarafının olmasına olanak sağlayabilirsiniz. Katılımcılar sizinle mesajlaşabilir, etkinlik hakkında paylaşımlar yapabilir veya paylaşımları görebilir.

[Tweet “Social Attend: Etkinliğinizin mobil açılımı #event #etkinlik #mobil @Social_Attend”]

2014 Temmuz ayında hayata geçirilen Social Attend Ayşe Kızılkaya tarafından hayata geçirilmiş ve 2015 yılının Etohum 40 girişimleri arasında yerini almış.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle