Sor’un: Talep ve Şikayet İletmenin Kısa Yolu!

Aldığımız hizmetlerden her zaman memnun kalmıyoruz ve bu problemimizin hemen çözülmesini istiyoruz ya da hizmet aldığımız şirketlere taleplerimizi iletmek istiyoruz. Mevcut senaryoda şirketin çağrı merkezini arayıp dakikalarca telefon başında zaman harcamanız ya da belirli şikayet sistemlerinden talebinizi iletip çözümü için beklemeniz gerekiyor. Diğer büyük kanal ise tabii ki sosyal medya.

Sor’un müşterileri firmalarla mobil chat üzerinden buluşturmayı hedefleyen bir platform olarak çağrı merkezleri için yeni bir kanal olmak için yola çıkıyor.
Sor’un müşterilerin şikâyetlerini anında şirketlere iletebilmesine olanak sağlıyor. Bunun yanında şirketlerin ürün ve hizmetleri hakkında kafanıza takılan soruları da Sor’un üzerinden şirketlere iletebiliyorsunuz ya da bu ürün ve hizmetleri satın alabiliyorsunuz.

sorun-ekranlari-yeni

Sor’un uygulamasını kullanmak için öncelikle Android ve ya iOS cihazınıza uygulamayı kurmanız gerekiyor. Sor’un ilk ekran olarak sizden bir telefon numarası istiyor ve aktivasyon işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Telefonunuza gelen kodu uygulamaya girdikten sonra özlük bilgilerinizi doldurarak Sor’un platformunu tamamen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmalar için ise Sor’un Premium servis sağlıyor. Bu servislerden yararlanmak için Sor’un ile iletişime geçilmesi gerekiyor.

[Tweet “#Sor’un: Şirketlere Talep ve Şikayetlerini iletmenin kısa yolu #talep #sikayet #mobil #sorun”]

Sor’un şuanda 39 adet firma için talep ve şikayetlerinizi alabiliyor. Bunun ekranda karşınıza gelen listede talep veya şikayet göndermek istediğiniz firmayı seçip karşınıza gelen mesajlaşma ekranını kullanabilirsiniz.

İstanbul merkezli bir girişim olan Sor’un Mustafa Gökçe, Oğuzhan Başeğmez, Anıl Kiper tarafından Eylül ayında hayata geçirildi ve ilk tohum yatırımını sektörün önde gelen iki firması tarafından aldı.

Android Uygulaması

iOS Uygulaması

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle