SpeedNext ile Kendi Televizyon Kanalınıza Sahip Olun

Bir TV kanalı oluşturmak belki de tahmin ettiğiniz kadar zor ve masraflı değildir? Tüm dünyada 1 milyardan fazla kişinin online video izlediği ve gün geçtikçe online videonun öneminin arttığı bu dönemde siz de artık bu alanda var olabilir, büyük yatırımlara ihtiyaç duymadan online bir tv kanalı oluşturabilirsiniz.

Speednext ile minimum masraf ve eforla televizyonculuğa geçiş yapmak çok kolay.

Speednext, internetin olduğu her yerde yayın yapmanızı sağlayan, kendi web tv’nizi oluşturabileceğiniz bir stream servisi.

Speednext ile TV kanalınız smart tv uygulaması ile smart tvlerden, mobil platformlardan, webden, embeded özelliği ile farklı web sitelerinden, setbox ile normal TV’lerden; kısacası internetin olduğu her yerden izlenebilir.

[Tweet “#SpeedNext ile kendi televizyon kanalınıza sahip olun #stream #tv #webtv @speednext”]

Speednext’te kanal yönetimi çok kolay. Size özel sayfa temanızı düzenleyebiliyor, kanalınızın logosunu ekleyebiliyorsunuz. Videolarınızı PC’nizden, Youtube’tan veya webden video yükleyerek ilerleyebiliyorsunuz.

Speednext’in gelişmiş player’ı sayesinde minimum CPU kullanılarak yüksek performanslı stream yayını izlenmesi sağlanıyor. Speednext player’ından RSS veya sosyal medya güncellemelerini altyazı geçişi olarak eklemek de mümkün.

SpeedNext Player

Speednext kullanıcıları Speednext domain listesinde mevcutsa eğer, kendi adınız.tv uzantılı domaini ömür boyu ücretsiz olarak sizin kullanımınıza sunuyor. Sosyal medya ile de tam entegre çalışan Speednext, dilediğiniz yerden canlı yayın yapmanıza da imkan veriyor.

TEB Girişim Evi tarafından desteklenen Speednext,  Webit 2014’te finalistler arasında yer aldı.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle