StartupKariyer: Girişimcilik Kariyer Merkezi

Yeni bir girişimin başarılı olması için en büyük faktörlerden birisi  gemiyi sizin kadar sahiplenecek çalışanlar bulmak. Bir çok girişim doğru ekiple yola çıkmadığı için erken zamanda beyaz bayrak kaldırmak durumunda kalıyor. İşte tam bu noktada doğru ekibi kurmak isteyen girişimcilerin buluşma noktası StartupKariyer karşımıza çıkıyor.

Sadece yeni girişimlerin ya da yaratıcı ve inovatif işler yapan firmaların iş ilanlarını yayınlamak üzere oluşturulmuş bir girişim olan StartupKariyer, sektörde bulunan “büyük” oyuncuların ilanlarını kabul etmiyor. Böylelikle odağı kaybetmeden hedefe odaklanmayı sağlıyor.

startupkariyer_main

StartupKariyer’e ilk girdiğinizde karşınıza yeni girişimlerin vermiş olduğu güncel ilanları görüntülüyorsunuz. Eğer bir girişimin ilanıyla ilgilenip başvuruda bulunmak istiyorsanız yapmanız gereken o ilanın detay sayfasına gidip alt tarafta bulunan başvur butonuna basmak. Gerekli alanlarıı doldurup, CV’nizi ekledikten sonra başvurunuz tamamlanmış oluyor. Eğer “başvuracak zamanım şimdilik yok” diyorsanız da e-postanıza hatırlatma mesajı göndermeniz de mümkün.

[Tweet “#StartupKariyer: Girişimcilik ekosisteminin kariyer merkezi #isilani #startup #kariyer”]

Eğer yeni bir girişiminiz var ve iyi takım arkadaşları arıyorsanız. StartupKariyer‘de bir profil oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturma işleminiz tamamlandıktan sonra “İLAN VER” özelliğini kullanabilirsiniz. Basit bir ilan verme sürecine sahip olan StartupKariyer, beta süresince tüm ilanları ücretsiz olarak kabul ediyor. İlan girişiniz sistem yöneticileri tarafından onaylandıktan sonra yayınlanıyor; siz de bu süreci profil sayfanızdan takıp edebiliyorsunuz.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle