SurprizPaket İle Bol Simli Bir İntikama Hazırlanın!

Yasal Uyarı: Biraz sonra tanışacağınız girişim yoğun sim içerir.

Sevgilinden ayrıldın ve ondan intikam mı almak istiyorsun? Ya da iş yerinde gerçekten sinirini bozan biri var ve onun hakkında hain planların var. İşte minik bir kötülük yapmanın tam zamanı :) . Tüm bu kötü senaryoların yanı sıra asıl amaç eğlenmek.

Surprizpaket.com, espiri içerikli olup, konsept Avusturalyalı “ShipYourEnemiesGlitter” adlı siteden alınmış. SurprizPaket ile sevmediğiniz insanlara (veya aksine sevdiklerinize) simle dolu zarflar gönderip onları gıcık edebilirsiniz. SurprizPaket’in en büyük hedefi ise maksimum insanı gıcık edebilmek.

surprizpaket sim

SurprizPaket’i kullanmak için önce hedefinizi belirlemeniz gerekiyor. Bu eski sevgiliniz, patronunuz, komşunuz, en yakın arkadaşınız / düşmanınız veya İş arkadaşınız olabilir. Gönderi yapacağınız kişinin ismini ve adresini doldurup, pay-pal ile ödeme yaparak siparişinizi tamamlıyorsunuz. Bu işlemden sonra SurprizPaket dişe diş, Sime sim bir süreci başlatmak içinde bir atasözü ve simler olan zarfınızı en geç 1 iş günü içerisinde intikam alacağınız kişinin adresine gönderiyor. Merak etmeyin gönderi %100 anonimdir. Zarfı alan kişi sizin adınızı bilmeyecektir!

[Tweet “SurprizPaket.com: İntikam simli yemen bir yemektir #intikam #sim #mektup #eglence @SurprizPaketCom”]

Tabi bu minik şaka kötü niyetli değil, amaç insanları biraz güldürmek ve tabi biraz da gıcık etmek! Sistem üzerinden aynı anda 3 farklı kişiye gönderim yapabiliyorsunuz. Gönderim ücretleri 7,99 TL’den başlıyor.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle