TazeKuru: Her sebze ve meyve mevsiminde yenmeli.

Her sebze ve meyve mevsiminde yenmeli, mevsimi olmayan ürünler tüketilmemeli düşüncesiyle, ülkenin her yöresinde yetişen sebze ve meyvelere mevsiminde ulaşarak, katkı maddesi kullanmadan, sağlıklı, temiz ve hijyenik olarak, kapalı ortamlarda bizler için kurutuluyor.

taze-kuru-liste

TazeKuru, doğanın bizlere sunduğu birbirinden güzel lezzetleri özenle seçiyor, bu eşsiz tatları ilk günkü doğallığı ve tazeliği ile bizler için hazırlayıp paketliyor, hijyenik şartlarda, katkısız ve en doğal hali ile sunuyor.

taze-kuru-urun

TazeKuru, Kurutulmuş karpuz, portakal, biber, çilek, domates, erik gibi meyve ve sebzeleri ayrı ayrı alabileceğiniz gibi diyet yapanlar için diyet paketleri, çocuklar için Pepee atıştırmalık paketleri, hediyelik paketler ve toz, çay, çorba formunda ürünler de bulunuyor.

[Tweet “#TazeKuru: Her sebze ve meyve mevsiminde yenmeli. @tazekuru”]

Ürünlerinin tüm besin değerlerini açık şekilde görebildiğiniz sitede, Lezzetli Tarifler bölümünde sağlıklı yemek tarifleri de bulunuyor.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle