Temiz SMS ile İstenmeyen Mesajlardan Kurtulun!

Bir günde gelen onlarca reklam SMS’leri neredeyse telefonları kırdıracak hale gelmişti ki, yeni izinli gönderim yasası derdimize büyük ölçüde derman oldu. Tabii kimi firmalar bu yasak engelini aşabilmek adına türlü kampanyalar ve farklı yöntemler geliştirerek SMS kampanyalarında ne kadar ısrarcı olduklarını gösteriyorlar.

Tam istenmeyen bildirimlerin gündemde olduğu bir dönemde Temiz SMS (CleanSMS) Android tabanlı cihazlar için her gün gelen ve rahatsızlık veren spam SMS’lerden, reklam kısa mesajlarından otomatik olarak sizi tamamen kurtarmak için yola çıkıyor.

temiz-sms-spam-ekran-goruntuleri

Temiz SMS Android işletim sisteminin yapısı gereği mesajların telefonunuza gelmesini engellemiyor bunun yerine SMS’leri artık SMS gelen kutunuz yerine Spam (istenmeyen) kutunuza otomatik olarak düşürüyor. Tabi istenmeyen bir SMS geldiğinde telefonunuzda hiç bir uyarı veya bildirim sesi ya da titreme olmuyor, böylece bu mesajlar sizi artık rahatsız edemiyor. Dilerseniz uygulamayı açtıktan sonra bu mesajları Spam (istenmeyen) dosyanızda görebiliyorsunuz.

[Tweet “Temiz SMS ile İstenmeyen Mesajlardan Kurtulun! #cleansms #temizsms #mesaj”]

Temiz SMS üzerinde ister otomatik olarak, isterseniz de kelime ile engelleme yapabiliyorsunuz. Otomatik filtreleme uygulamayı ilk kurduğunuzda gelen bir özellik. Size mesaj gönderen numara telefon numaranızda yoksa gelen SMS’lerin tamamı istenmeyen klasörüne otomatik olarak gidiyor. Eğer SMS almaya devam etmek istediğiniz bir numara varsa onu rehberinize kaydetmeniz gerekiyor. Kelime ile engelleme, içinde sizin seçtiğiniz herhangi bir kelime geçen tüm SMS’leri istenmeyen kutunuza gönderiyor. Mesela içerisinde tüm “Fırsat” yada “İndirim” geçen SMS’leri kelimeleri tek tek tanımlayarak otomatik istenmeyen kutunuza gönderebiliyorsunuz. Tabi size mesaj gönderen numara yine rehberinizde kayıtlı ise bu mesajlar size gelmeye devam ediyor.

Temiz SMS’i hemen Android tabanlı cihazınıza indirmek için tık tık.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle