Temizlikyolda.com: Online Temizlik Sipariş Sistemi

Temizlikyolda.com, kullanıcıların  temizlik hizmetleri konusunda hizmet sunan firmalardan online sipariş verebileceği bir online temizlik sipariş sistemidir.

Temizlikyolda.com üzerinden kullanıcılar il ve ilçe seçerek kendilerine en yakın hizmet sağlayıcısından temizlik hizmetlerini online olarak sipariş vererek hizmet alabiliyor. Sistemde hizmet sunan kişiler değil, temizlik hizmeti sunan firmalar yer almakta.

Sistemde kuru temizleme, ev/ofis temizliği, perde yıkama, halı yıkama, çamaşır yıkama, araç yıkama, ütü, pet kuaför , ilaçlama olmak üzere 9 temel kategori yer almakta.
Ödeme online veya kapıda ödeme ile kullanıcılara sunulmakta. Sipariş sonrası kullanıcılar aldıkları hizmete dair ilgili servis sağlayıcısına puan verebilir, yorum bırakabilir. Böylelikle  kullanıcı hizmet sağlayıcısını yorumlara ve puanlamaya göre değerlendirerek seçebiliyor.

Temizlikyolda.com, şu anda Türkiye’de 7 ilde ve K.K.T.C.’de hizmet sunmakta. Ayrıca sistemin iOS cihazlar için bir de mobil uygulaması bulunmakta.

Temizlikyolda.com, Türk Telekom’un girişim hızlandırma programı olan PİLOTT’un 2. dönem girişimleri arasında gösterilerek 10 Ekim 2014 tarihinde yapılan Pilott girişimcilik Zirvesin’de 2. seçilip 10 bin TL ödül ve Silikon Vadisi seyahati kazandı.

Websitesini ziyaret et
iOS uygulamasını indir

 

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

  • Avatar
    KEmal Demir
    29 Haziran, 2015 -de 19:16

    kuru temizleme ve ev temizliği için ayrı ayrı kullandım müşteri hizmetleri konusunda çok başarılılar kapsama alanlarıda çok geniş emek verilmiş başarılı bir girişim olmuş.

Yorum ekle