Toptalent.co: Öğrenci ve Yeni Mezunlara Özel Kariyer Platformu

Uzun bir öğrenim sürecinden sonra nihayet mezun oldunuz ya da hala öğrencisiniz ama kariyer yolunuzu çizmek için biraz kafanız karışık. Doğru bir şirkette işe başlamak, staj yapmak, teklifleri değerlendirmek daha henüz yolun başındayken size inanılmaz yorucu ve şansa bırakılması gereken bir süreçmiş gibi gelebilir.

Toptalent; Bugünün üniversite öğrencisi ve yeni mezunlarını(0-2 yıl), yarının CEO’ları olmaları adına iş hayatına hazırlayan yenilikçi bir kariyer platformu olarak yola çıkıyor.

toptalent_etkinlik_is_case

Öğrencilere ve yeni mezunlara özel staj ve iş fırsatları sunan, gerçek iş deneyimlemeleriyle ödül odaklı bir yaklaşım benimseyen Toptalent, birçok profesyonelin ya da profesyonel adaylarının hangi şirket, hangi sektör gibi kariyer gelişimlerindeki yol haritalarını şekillendirebilecek sorulara da yanıt vererek kullanıcıların kariyerlerine iyi bir başlangıç yapmalarını amaçlıyor. Toptalent bunlara ek olarak henüz kariyerinin başında olan gençleri etkinliklerle iş dünyasının deneyimli profesyonelleriyle tanıştırarak erken evrede profesyonel çevrelerin oluşturulmasına da destek oluyor.
Toptalent’deki kariyer fırsatlarına dahil olmak için öncelikle ücretsiz üye olmanız gerekiyor. Sonrasında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinde İş & Staj İlanlarına, Case Yarışmalarına, Yetenek Programlarına, Networking Buluşmalarına ulaşarak kariyerinize sıkı bir başlangıç yapabilirsiniz.

[Tweet “Toptalent.co: öğrenci ve yeni mezunlara özel kariyer platformu @toptalentTR #kariyer #iş #yenimezun”]

İstanbul merkezli bir girişim olan Toptalent, Mehmet Aksu tarafından hayata geçirilmiş.
Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle