TrendBox ile Kaydır, Beğen ve Satın Al!

Mağazalarda gezerek yapılan kıyafet alışverişleri gün geçtikçe online ticaret platformlarına kayıyor. Bu alışverişi keyifli bir hale getirmek için TrendBox alışverişin Tinder’ı olabilmek için yola çıkıyor.

TrendBox, popüler e-ticaret sitelerinin ürünlerini, sevdiğiniz markaları bir araya getirerek, ürünleri size sunuş şekliyle farklı bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. Beğeninize uygun ürün ve kampanyalara tek parmak hareketiyle ulaşabiliyorsunuz.

trendbox_app

TrendBox, tıpkı Tinder’da olduğu gibi tasarlanmış. Beğendiğiniz ürünleri daha sonra satın almak üzere sağa, beğenmediğiniz ürünleri ise bir daha görmemek üzere sola kaydırıyorsunuz ve hemen satın almak istediğiniz bir ürün olduğunda ürün altında bulunan TrendBox etiketine dokunup ilgili ürünün bulunduğu alışveriş sitesine yönlendirilerek işleminizi tamamlayabiliyorsunuz.

[Tweet “TrendBox ile Kaydır, Beğen ve Satın Al! @TrendBoxApp #alisveris #e-ticaret #tinder”]

Akıllı ve Öğrenebilir bir altyapıya sahip olan TrendBox sizin alışveriş alışkanlığınıza göre hangi ürün ve markaları tercih ettiğinizi biliyor ve bir sonraki ziyaretinizde size özel marka ve e-ticaret sitelerinin ürünlerinizi karşınıza çıkartıyor. Bu sayede hem keyifli bir alışveriş deneyimi yaşıyor hem de zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

2015 yılında hayata geçirilen TrendBox, İstanbul merkezli ve şuan için sadece iOS versiyonu ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yakın bir zamanda Android versiyonu da kullanıma alınmış olacak.

Eğer hemen Alışverişin Akıllı Tinder’ı TrendBox‘ı iOS tabanlı cihazınıza yüklemek istiyorsanız tık tık.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle