Yemek Servisim ile Paket Serviste Hız ve Kaliteyi Yakalayın!

Küçük ama alanında en leziz yemekleri üretiyor ama dükkanınıza gelen müşterilerle yetinmek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Evlere de sipariş vermek istiyorsunuz ama sizin işiniz lezzetli yemekler yapmak, şimdi bir moto kurye al, sipariş zamanında ulaştı mı ulaşmadı mı? Yolda giderken kuryenin başına bir şey mi geldi? Müşteri teslimattan memnun kaldı mı? Bir sürü denklem içerisinde sanırım lezzetli yemek yapma ilkenizi unuttunuz.

Eleman yönetimi, takibi, motor bakımı, benzini, trafiği gözünüzde büyümesin artık. Komple moto kurye hizmetini alabileceğiniz, size kaliteli hizmet sunmakla yükümlü yeni bir girişim Yemek Servisim sizi bu dertlerden kurtarmak için yola çıkıyor.

yemekservisim_ile_kurye_hizmeti_ve_faydalari

Yemek Servisim’e öncelikle üye restoran sahibi olarak başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Sonrasında Yemek Servisim size ulaşarak ortak bir zaman diliminde işletmenizi ziyaret ediyor ve kısa bir demo ile size sistemi tanıtıyor. Böylelikle satın almadan önce karar verme şansınız da oluyor. 3 farklı üyelik seçeneği sunan Yemek Servisim sistemini kullanmaya karar verirseniz de aylık bazda belirli bir ücreti sisteme ödeyerek kurye sisteminden faydalanmaya başlıyorsunuz.

[Tweet “Yemek Servisim ile paket serviste hız ve kaliteyi yakalayın! @yemekservisim #kurye #sipariş #teslimat”]

Üyelik sürecinizi tamamladıktan sonra size gelen her siparişi Yemek Servisim paneline giriyorsunuz ve siz artık lezzetli yemeklerinizi yapmaya yoğunlaşıyorsunuz. Siparişiniz Yemek Servisim paneline düştükten hemen 10 dakika sonrasında kurye teslimatı ulaştırmak için kapınıza geliyor.

Yemek Servisim şu anda 8 deneyimli kurye ile 8 adet işletmeye İstanbul’da her iki yakada da belirli bölgelere servis sunmakta. Şimdiye kadar 4789 müşteriye 6167 adet başarılı siparişi de ulaştırmış.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle