YenidenSatilik.com: İkinci El Al, Sat, Takas Et!

Zamanında ihtiyacınız için aldığınız; ancak şu anda işinize yaraman ve kullanmadığınız eşyalara başkalarının çok ihtiyacı olabilir. Artık onları atmaktan, dönüştürmekten ya da gereksiz yere muhafaza etmekten YenidenSatilik.com sayesinde kurtulabilirsiniz.

YenidenSatilik.com, ikinci el eşyalar için bir pazaryeri. Sistem üzerinden ikinci el ürünleri satabilir, takas yapabilir veya alabilirsiniz.

YenidenSatilik.com içinde bulundurduğu takas sistemi sayesinde bir değiş-tokuş platformu olarak konumlanıyor. Hesabınızda bulunan ürünleri başka hesap sahiplerinde bulunan ürünlerle takas yapabilir dilerseniz ek para isteyebilir, ek para karşılığında ürününüzden daha pahalı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Eğer ek para vermek istemezsiniz ürünleriniz içerisinden birkaç adet seçerek birebir takas teklifinde bulunabilirsiniz. Bunun için ürün detayına gidip teklif ver özelliğini kullanmanız yeterli.

Eğer bir ürünü çok beğendiniz ancak ürün için listelenen fiyatın fazla olduğunu düşünüyorsanız yine ürün detay kısmından yeni teklif vermek de YenidenSatilik.com üzerinden mümkün.

YenidenSatilik.com‘da ürününüzü satmak için, ilk önce sistem üzerindeki kategorilere uygun olarak ürün ya da ürünlerinizi tanımlamanız gerekiyor. Ürünleriniz sistem tarafından onaylandıktan sonra artık kullanıcılardan gelecek tekliflere hazır hale geliyorsunuz. YenidenSatilik.com üzerinde aynı ürün için birden fazla kez teklif alabiliyor, teklifleri değerlendirip potansiyel müşterinize ürününüz için güncel bir teklifi de siz sunabiliyorsunuz.

YenidenSatilik

YenidenSatilik.com üzerinde taraflar birbirleriyle anlaştıktan sonra ürün teslim sürecine geçiliyor. Bu durumda satıcı, ürünü 3 gün içerisinde kargoya verip kargo bilgilerini sisteme girmek zorunda. Alıcı ise kendisine gelen ürünü teslim aldıktan sonra sistemdeki bekleme durumunu güncelliyor. Bu güncelleme sonrasında en geç 3 iş günü içerisinde YenidenSatilik.com satıcı hesabına parayı gönderiyor.

Lokasyon bazlı çalışan “Etrafımda Ne Var?” özelliği ile yaşadığınız ya da ilgilendiğiniz bölgelerdeki satılık ürünleri, takaslık ürünleri, kiralık emlakları veya satılık emlakları takip edebiliyor, arzu ederseniz sahibi ile temasa geçebiliyor ya da YenidenSatilik.com üzerinden satın alabiliyorsunuz.

[Tweet “#YenidenSatilik.com ile ikinci el al, sat, takas et! #ikinciel #satilik #takas #pazaryeri”]

Ürün listelemenin tamamen ücretsiz olduğu YenidenSatilik.com sadece satış ve takas işlemlerinden %5 + KDV komisyon alıyor. TuraTech‘in bir iştiraki olan platform, 2 yıllık bir çalışma sonrasında Gamze Özden ve Özgür Özden tarafından hayata geçirilen
bir girişim.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle