ZAP! : Taksi Üstü Dijital Reklam Mecrası

Zap!, şu sıraların en inovatif outdoor reklam kanallarından birisi ve alışılagelmiş araç üstü reklam kanallarının yerini hızlıca alacak bir potansiyele sahip.

Zap, taksilerin üzerinde yer alan led ekranlarda; lokasyon bazlı gösterim teknolojisi ile mesajınızı hedef kitlenize doğru yer ve doğru zamanda ulaştırmanızı sağlayan dijital reklam mecrasıdır.

Zap ile doğru hedef kitleye en doğru anda istediğiniz mesajı verebiliyorsunuz; bu da reklamların geri dönüş oranını arttırıyor. 120°’lik görüş açısına sahip LED ekranlarla yüksek görünürlük hedefleyen Zap‘ta reklam gösterimleri için  5 farklı zaman dilimi söz konusu. Zap ile reklamlarınızı istediğiniz lokasyonlarda gün içinde  istediğiniz zaman diliminde göstermeniz mümkün.

Zap Reklam

Zap’ta yayınlandıkça öde mantığı söz konusu, ücretlendirme reklamın yayınladığı süreye göre hesaplanıyor, böylelikle hedef kitlenize ulaştıkça ödemiş oluyorsunuz. Ayrıca Zap, reklam geri dönüşüm analizleriniz için reklamlarınızın nerede, ne zaman, ne kadar sürede gösterildiğini detaylı olarak raporluyor.

[Tweet ” #ZAP! ile alışılagelmiş araç üstü reklam kanallarını unutun! #dijital #taksi #reklam”]

Şu anda Ankara’da aktif olarak reklam gösterimleri yapan Zap yakında İstanbul’da akabinde de tüm Avrupa’da yayına geçmeyi hedefliyor.

Ankara merkezli bir girişim olan Zap, Bilkent CyberPark’ta hayata geçti. PİLOTT Girişimcilik Zirvesi’nde Jüri Özel Ödülü’nü kazanan Zap Londra’da düzenlenen TechCrunch Disrupt Europe 2014’te Audiance Choice seçildi ve sunumuyla sahne aldı.

Zap TechCrunch

Websitesini ziyaret et

Görsel Kaynak:TechCrunch

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle