Ne iş yapar?

DüğünBuketi.com, çiftlerin düğün planlama ve ev kurma sürecindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayan pazaryeri platformudur.

 

Evlenen bir çift aşağıdaki hizmet ve ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Aşağıdaki herhangi bir ihtiyacı için başvuran çifte diğer ihtiyaçları için kişiselleştirilmiş öneriler sunarak evlenme sürecini kolaylaştırıyoruz.

 

Düğün Planlama

+9.000 düğün mekanı ve düğün profesyoneline DüğünBuketi.com üzerinden ulaşılabilmektedir. Düğün mekanından fotoğrafçıya, kuaförden kına mekanına bir düğün için gerekli tüm hizmetler DüğünBuketi.com'da!

 

Çiftler, mekan ve firmalara DüğünBuketi.com üzerinden kendileri başvurabilmekte ya da DüğünBuketi.com online düğün danışmanlarından destek alarak etkinliğini planlayabilmektedir.

 

Balayı

Otelz, TatilBudur, Wtatil.com ve Villacınız gibi partner seyahat acentaları aracılığıyla çiftlerimizin balayı tatillerini beraber planlıyoruz. 20.000'den fazla otel, villa ve yurtiçi/yurtdışı tur seçeneğiyle beraber en uygun fiyat imkanını sunuyoruz.

 

Çeyiz Alışverişi

Mobilyadan beyaz eşyaya bir çiftin ev kurma sürecinde ihtiyacı olan tüm ürünler DüğünBuketi.com ve Yuvanıkur'dan ulaşılabilmektedir.

 

Çiftler düğünlerini planlarken DüğünBuketi.com ve Çeyiz Listem platformlarımızda detaylı verilerini paylaşmaktadır. Bu veriler sayesinde yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş çeyiz listesi önerileri sunmaya hazırlanıyoruz.

 

Ev Bulma

Evlenen her çiftin bir yuvaya ihtiyacı var. Partner emlak platformları aracılığıyla ev bulma sürecine danışmanlarımızla destek olmaya hazırlanıyoruz.

 

*Bu özellik geliştirilmekte olup emlak platformlarıyla görüşme aşamasındadır.

Düğün planlamadan ev kurma aşamasına ortalama 260.000 TL harcanmaktadır. Çiftlerin harcamalarının tamamının DüğünBuketi.com aracılığıyla gerçekleşebilmesi için veri odaklı geliştirmelere devam ediyoruz.

Lokasyonu
  • Mithatpaşa Sahili, Mustafa Kemal Sahil Blv., İzmir, Izmir 35280, Turkey

Bölge
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme ekle