Ne iş yapar?

Bagimo çantaları 0-6 yaş okul öncesi çocuklarla seyahatleriniz için mükemmel.  Seyahatiniz boyunca çocuklarınızı bir çanta dolusu eğitici ve öğretici öğeyi çocuklarınıza hediye edin. Siz seyahatinizin tadını çıkarırken cocuklarınız tablet/telefon olmaksızın eğitici öğelerle eğlensin, öğrensin. Seyahatleriniz daha kolay hale gelsin.

İş Modeli

Çocuklarınızla gezmek, dışarıda bir akşam yemeği yemek yada bir fincan kahve içmek her ne kadar zor gibi görünse de aslında bir o kadar da keyifli. Bagimo, çocuklarınızla dışarıda gerçekleştireceğiniz zamanda onların gelişimini destekleyici benzersiz ürünlerle dolu bir çanta dolusu eğlenceli öğe ile dolu. Bagimo aktivite çantası ile siz de kahvenizi keyifle yudumlayabilir, dostlarınızla sohbet edebilir, yemeğinizin tadını çıkartabilirsiniz. Siz keyfinize bakın, Bagimo ile çocuklarınız eğitici materyallerle keyifle vakit geçirsin… Eğlensin, öğrensin…

Pazar ve Rekabet

KOLAY ERİŞİM
Çocuğunuzun gelişimini destekleyecek eğlenceli şeyler ararken mağaza mağaza alışveriş yapmak zahmetinden sizi kurtarıyoruz.

PRATİK VE ETKİLİ
Sadece bir kaç adımda çocuklarınızın dışarıda da kolaylıkla taşıyabilecekleri harika bir aktivite çantasını size özel kapınıza kadar gönderiyoruz.

STEAM'İ DESTEKLEYİCİ
STEAM kavramını erişilebilir, ilgi çekici ve eğlenceli hale getiriyoruz. Amacımız, çocuklarımızın kendilerini bilim insanı, sanatçı, yapımcı, üreten bireyler olarak görmesine teşvik etmek.

GELİŞİMİ DESTEKLEYİCİ
Çocukların yönergeleri takip etmesine, ihtiyacı olan malzemeleri kullanmasına, denemesine ve çözümler hakkında düşünmesine destek oluyoruz.

EN İYİ ARKADAŞ
Çocuklarınızın yaşıtlarıyla oynaması her zaman inanılmaz faydalıdır. Yaşıtlarının olmadığı durumlarda ise Bagimo'yu onun en sevdiği aktivite arkadaşı yapacak mükemmel öğelerle doldurduk.

AİLECEK AKTİVİTEYİ DESTEKLEYİCİ
Basitçe eğlendirici öğlerin yanında çocuklarınızla birlikte ailece zaman geçirebileceğiniz bir çok öğe de Bagimo çantasının içerisinde bulunuyor.

ÖĞRENİMİ DESTEKLEYİCİ
Çantamızda bulunan her bir öğeyi yaş aralığına uygun olarak özenle seçiyoruz. Çantaya çocuğunuz için koordinasyonu ve öğrenmeyi teşvik edici en az bir öğe ekliyoruz.

EKRANDAN UZAK
Çocukların ekran başında zaman geçirmekten ziyade onları gelişimlerini destekleyecek öğelerle buluşturarak öğrenim ve gelişim süreçlerini destekliyoruz.

Lokasyonu
Bölge
Kategori
Durumu
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme ekle